Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pompuje węże - uszczelka czy w normie?
#11
U mnie jest ta druga opcja: cieplo w miescie, zmno w trasie...Zawiesil czyli da rade go odwiesic czy tez jest do wymiany?
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#12
pacnij go czymś twardym, może się poprawi (u mnie zadziałało)
Odpowiedz
#13
Ale wyjac go czy przez obudowe go walnac??? Uśmiech
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#14
Ja bym go zdecydowanie wymienił, z naciskiem na "zdecydowanie" Duży uśmiech . Jeżdżąc na niedogrzanym silniku powodujesz większe zużycie paliwa, mieszanie się paliwa z olejem i ogólnie większe zużycie powierzchni ciernych... Koszt termostatu to nie majątek.
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#15
Wymienie. A moze ktos podrzucic co kupic,tzn jakiej firmy i gdzie? z gory dzieki.
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#16
Termostatów jest sporo do wyboru.
Nie kupuj po prostu najtańszego zamiennika.
Z wymianą też sobie poradzisz - a przy okazji polecam wlać świeży i oryginalny HONDA COOLANT.
Odpowiedz
#17
koszt ok.70-90 zł
trochę roboty z demontażem, odpowietrzaniem
ja puknąłem w obudowę i działa (przy wymianie chłodnicy ok.pół roku temu się zawiesił)
przypuszczam że była to wina niedokładnego odpowietrzenia zaraz po wymianie, oraz użycie cudownego fluidu uszczelniającego wcześniej
Odpowiedz
#18
Ja tez ten fluid lałem,bo chłodnice tez mam nową, to moze przez to sie nie domyka...
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#19
hahah, zapewne. przepłucz wszystko wodą ze 2x. u mnie gotowało się w wyrównawczym i było widać szlam. te cuda to doraźnie i durszlak zapchają. ja miałem spokój na 2-3tkm. później coraz gorzej. lepiej chyba wbić jajko jak McGyver, słyszałem też o musztardzie Duży uśmiech
Odpowiedz
#20
Widzisz tobie zapchalo na amen,a u mnie byc moze nie ma jak sie domknac...kupie termostat i rozgrzebie wszystko. Gaz ten komplikuje,bo to zawsze niedoróbka...
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości