Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SAI
#1
Hej,

widziałem na forum temat filtra stożkowego, pytanie czy tak ktoś to próbował rozwiązać?
[Obrazek: intake2.jpg]

Będzie tam wystarczająco chłodno dla niego?
Odpowiedz
#2
poki co masz HAI - hot air intake. jeśli już koniecznie chcesz CAI to powinieneś jakoś odseparować stożek od reszty komory. kiedy w końcu zjawisz się w Krakowie to mogę Ci pokazać jak to zrobił jeszcze Peter.

btw. to zdjęcie z Twojej komory?
Odpowiedz
#3
Masz instalacje gazowa,czy to co widze przy niebiesjiej gumie to Blos? Jesli tak to jak sie sprawuje?
Co do filtra to musisz zastosowac przegrode,ale nie wiem czy sa dedykowane? Pizdrawiam!
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#4
Bardzo bym chciał żeby moje auto miało TYPE II, niestety - wkleiłem foto z acura-legends tam taki kit dostępny na ebayu instalowało kilku userów i byli bardzo zadowoleni.

Krzystov, wiem że to nie CAI, a Short ram Air Intake. Nie mniej wydaje mi się że dokładnie pod tym filtrem jest dziura skąd normalny filter ciągnie powietrze, więc zwykła przegroda wokół filtra plus uszczelka gumowa od góry (żeby maska docisnęła jak zamknięta) i powinno być ok.

Do Krakowa wpadam na tygodniowe szkolenie, to na pewno podjadę na oględziny/zakup.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości