Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
regulamin
#1
1. Każdy nowy użytkownik zobowiązany jest do przedstawienia się w Dziale Powitań.

2. Wszelkie posty piszemy tylko i wyłącznie na temat zgodny z danym wątkiem.

3. Zanim rozpoczniesz nowy wątek należy sprawdzić czy temat nie był już poruszany wcześniej, jeśli znajdziesz interesujący Cię temat, a masz jeszcze jakieś wątpliwości, to pytaj w tym wątku, nie rozpoczynaj nowego.

4. Przed napisaniem postu lub nowego tematu użyj opcji: SZUKAJ.

5. Rozpoczynając nowy wątek nadaj mu precyzyjny tytuł, który w skrócie określi, czego ma dotyczyć dany temat.
6. Nie twórz wątków wielo-tematycznych, tzn.: jeśli masz problem np.: z hamulcami i nadwoziem a nie znalazłeś informacji na ten temat - rozpocznij dwa wątki w odpowiednich działach.

7. Wszelkie rozmowy niezwiązane z tematem oraz sprawy prywatne/osobiste załatwiamy korzystając z opcji PW lub shoutbox-a.

8. Postów nie piszemy WIELKIMI LITERAMI – tzn.: nie krzyczymy.

9. Nie używamy wulgaryzmów. Forum jest miejscem publicznym w ogólnodostępnej przestrzeni Internetu. Wszelkie nadużycia w tym zakresie będą karane ostrzeżeniami a w szczególnie drastycznych przypadkach – blokadą konta.

10. Posty w stylu "popieram", "masz rację", „fajne”, itp., tzn.: nic nie wnoszące do dyskusji będą automatycznie usuwane z forum.
11. Nie piszemy postu pod swoim postem. Jeśli chcesz coś dodać do wątku – edytuj post poprzedni.

12. W przypadku podania przez użytkownika nieprawdziwego adresu e-mail, maskowania swojego IP, lub podszywania się pod inną osobę, jego konto zostanie usunięte.

13. Chcesz być szanowany, szanuj innych forumowiczów (ewidentne obrażanie czy ubliżanie innym będzie surowo karane, włącznie z blokadą konta)

14. Osoby obrażające „ad personam” lub kwestionujące decyzje administracyjne ekipy forum ( Administratora i Moderatorów ) będą automatycznie i bez ostrzeżeń usuwane z Forum.

15. Awatary, podpisy i inne pola pozostawione do dyspozycji użytkownika mogą być modyfikowane, zmieniane przez administrację forum, w ostateczności blokowane, jeżeli będą zawierać niedozwolone treści lub będą naruszać integralność lub układ strony forum.


16. Z opcji "dodaj do odpowiedzi, jako cytat" należy korzystać rozsądnie tzn. skracać długie posty tak, aby zostawić tylko ten fragment, do którego bezpośrednio odnosi się Twoja odpowiedz.

17. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na forum przez użytkowników. Użytkownik ma prawo do modyfikowania treści swoich postów, nie ma jednak prawa żądać od Administracji usunięcia swoich postów, bowiem decyzja o umieszczeniu ich na forum jest traktowana, jako równoznaczna z decyzją przeznaczenia ich do użytku publicznego. Użytkownik może poprosić o moderowanie treści postu lub jego usunięcie, jednak ostateczna decyzja należy do Administracji.

18. Zakazana jest jakakolwiek działalność na niekorzyść tego forum, a w szczególności nawoływanie lub nakłanianie użytkowników forum do jego opuszczenia oraz dokonywanie wpisów, które swoja treścią mogłyby szkodzić w szeroko rozumiany sposób funkcjonowaniu niniejszego forum ( np.: poprzez promocję forum konkurencyjnego ).

19. Posty łamiące swoją treścią powyższe zasady będą usuwane/edytowane przez administrację forum.

20. Dział kupię/sprzedam posiada odrębny regulamin, który stanowi integralną cześć regulaminu głównego i po dokonaniu rejestracji, użytkownik forum zobowiązany jest do przestrzegania jego zapisów.

21. Tworzone posty powinny spełniać wszelkie normy i zasady pisowni i ortografii języka polskiego. Jeśli masz problemy z poprawnym edytowaniem postu skorzystaj z ogólnodostępnego edytora tekstu. Posty urągające w/w zasadom będą kasowane przez Administrację forum.

22. Zakazana jest jakakolwiek działalność reklamowa i promocyjna komercyjnych podmiotów handlowych i usługowych bez zgody Administracji forum. Wszelkie próby przemycania: linków w treści postów lub w profilu użytkownika oraz prowadzenie działalności handlowej poprzez rozsyłanie PW do użytkowników forum będą surowo karane.

23. Pod groźbą usunięcia z forum, zakazuje się posiadanie wielu kont przez tą samą osobę.

24. Pod groźbą usunięcia z forum, zakazuje się podszywania pod inne osoby

25. Rejestrując się na forum, czytając zawarte w nim treści oraz publikując takowe - akceptujesz powyższe warunki.
kb1+kb1+kb2 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości