Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opony legend II
#1
Witam
Planuje zmienic opony w legendzie i chcialem zapytac o najcichsze wedlug was Uśmiech
Odpowiedz
#2
Z oponami jak z gustami, kogo nie zapytasz woli inne.
Od siebie polecam Vredesteiny
Odpowiedz
#3
W tej chwili opony mają oznaczenia głośności.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#4
mają oznaczenia racja, ale w praktyce bywa różnie więc postanowiłem zapytać Uśmiech dzięki.
Odpowiedz
#5
w IIgen. słychać opony?
Odpowiedz
#6
to cos co tylko z nazwy jest opona na mojej legendzie slychac Duży uśmiech nadaja sie tylko na huśtawkę Duży uśmiech
Odpowiedz
#7
Opcja tania i nie najgorsza Matador.
Opcja droższa Hankook.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#8
albo używki z najwyższej półki-na oponie masz datę produkcji rok czy dwa wstecz to naprawdę dobry zakup a cena do przeżycia. Ja tak robię..
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#9
(04-06-2014, 22:46 )pandrummer1 napisał(a): albo używki z najwyższej półki-na oponie masz datę produkcji rok czy dwa wstecz to naprawdę dobry zakup a cena do przeżycia. Ja tak robię..

Czytałem w Auto Świat artykuł, w którym pisali, że używane opony premium mają gorsze parametry niż nowe z niższej półki, więc chyba to nie jest dobry pomysł.
Odpowiedz
#10
(04-07-2014, 2:54 )wlodek napisał(a):
(04-06-2014, 22:46 )pandrummer1 napisał(a): albo używki z najwyższej półki-na oponie masz datę produkcji rok czy dwa wstecz to naprawdę dobry zakup a cena do przeżycia. Ja tak robię..

Czytałem w Auto Świat artykuł, w którym pisali, że używane opony premium mają gorsze parametry niż nowe z niższej półki, więc chyba to nie jest dobry pomysł.

No way! Ja mam na mysli roczne lub dwuletnie,ale wiadomo Twoj wybór!
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości