Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podniesienie mocy
#1
Witam
Podnosił ktoś moc w legendzie ka8/ka7? lub może ktoś zna jakieś skuteczne metody które nie zabiją budżetu Duży uśmiech
Odpowiedz
#2
magnetyzer, 2 na paliwo jeden na dolot powietrza ...

Duży uśmiech
./joke
Odpowiedz
#3
Hmmmm...
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#4
(04-13-2014, 7:08 )novelisc napisał(a): metody które nie zabiją budżetu Duży uśmiech

pojęcie mocno definiowalne - jaki masz budżet?

Turbo to duży koszt, i bardzo dużo pracy.
Odpowiedz
#5
temat przerobiony.
wydech.
stożek.
na limo wystarczy.
sporta z tego nie wyrzeźbisz.
Odpowiedz
#6
budżet do 2000 nie wiem czy to dużo czy mało na takie przeróbki

muszę jeszcze zrobić prędkościomierz- nie zawsze działa, np działa po paru kilometrach, a w miescie 0km/h niekiedy w postoju nawet 140 Duży uśmiech ktoś miał taki problem?
Odpowiedz
#7
Wydaje mi się,ze to malo. Nie wiem czy na wydech i stozek porządny wystarczy..?
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#8
novelisc, poszukaj na forum o czujniku VSS, a znajdziesz też odpowiedź na swoje pytanie odnośnie prędkościomierza.

na kompresor liczyłbym conajmniej 4-5 tyś zł, na turbo 7-8 tyś zł, ale do tego po niedługim czasie doszłyby w najlepszym wypadku rzeczy typu konwerter/sprzęgło (zależy jaką masz skrzynię), uszczelka pod głowicą, a w najgorszym cały silnik szybko szlag trafi.
Odpowiedz
#9
(04-14-2014, 6:55 )novelisc napisał(a): budżet do 2000 nie wiem czy to dużo czy mało na takie przeróbki
Nie bierz tego personalnie, ale czy nie lepiej taki budzet przeznaczyc na wszelkiej masci naprawy, uszczelnienia silnika I skrzyni I inne dorazne czynnosci niz probowac podnosic moc chalupniczymi metodami I potem liczyc sie z konsekwencja w postaci opisanej przez Krzysztofa.
Gdybys mowil o KA9, to w ogole bym ci to odradzil. Natomiast co dod KA8 to jest sensowny sposob -> konwersja na type II I manuala.
Odpowiedz
#10
A skrzynia strzeli w pierwszej kolejnosci. Do takich historii polecam tyl naped i auto z seryjnym turbo, np Nissan s13. Pozdro!
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości