Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tuleje wahacza przód / Silentblock
#1
Witam, byłem ostatnio na przeglądzie i okazało sie że do wymiany mam silentblocki czyli tuleje wahacza z przodu (Legend ka9 97r.), jestem ciemny w tych sprawach ale wszędzie każą mi samemu sobie zamówić części do mojej hani. Troche poszukałem i musze powiedzieć że nigdzie nie moge tego znaleźć nie wiem jakie zamówić czy ktoś sie orientuje gdzie moge to dostać? ewentualnie z jakiego modelu powinny pasować? nie chce zamawiać nic w ciemno. Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
napisz do kolegi pawelszczecin
Odpowiedz
#3
tuleje wahacza zamówiłem w serwisie hondy 56zł za sztuke Uśmiech są też w intercars ale dużo droższe
Odpowiedz
#4
ceny w ASO faktycznie atrakcyjne, we Wro 60pln sztuka.
Szybkie pytanie, czy do wymiany potrzebna jest prasa albo jakies inne ciezke narzedzia? Na oko wydaje sie ze trzeba tylko dobrze auto podeprzec i odkrecic 3 sruby. Ktos wymienial i moze podpowiedziec jaki jest naklad pracy?
Odpowiedz
#5
Witaj z tego co pamiętam jak wymienialem , trzeba odkręcić tylko te 3 śruby żadnej prasy nie potrzebujesz , czas wymiany jakieś pół godziny z przerwa na piwko Oczko u mnie w łodzi placilem za te tujeje 55zł w tamtym roku, ale zauważyłem że co aso to inna cena u Koseckiego krzyczeli 70 zł i jeszcze chcieli zaliczkę żebym im przywiózł Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
(03-13-2016, 18:53 )piter89 napisał(a): Witaj z tego co pamiętam jak wymienialem , trzeba odkręcić tylko te 3 śruby żadnej prasy nie potrzebujesz , czas wymiany jakieś pół godziny z przerwa na piwko Oczko u mnie w łodzi placilem za te tujeje 55zł w tamtym roku, ale zauważyłem że co aso to inna cena  u Koseckiego krzyczeli 70 zł i jeszcze chcieli zaliczkę żebym im przywiózł Pozdrawiam
Dzieki! U mnie tez 70 pln ale z marszu jest 10% znizki wiec wychodzi okolo 60 pln. Za to zamawiaja na maila, nie trzeba sie pokazywac Uśmiech
Odpowiedz
#7
ale na te duze tuleje trzeba czekać miesiąc.

zamówiłem w Dlugołęce, będzie jedna strona do miesiąca
Odpowiedz
#8
(03-14-2016, 1:51 )jasinski napisał(a): ale na te duze tuleje trzeba czekać miesiąc.

zamówiłem w Dlugołęce, będzie jedna strona do miesiąca
U mnie zamowienie na Karkonoskiej i maja byc w 3dni robocze.
3 tyg czekalem na raczke regulacji podparcia ledzwi Smutny reszta rzeczy zawsze maja szybko
Rozmawialismy w salonie w sobote, jutro bede wiedzial na 100% kiedy beda bo pewnie jutro zrobia oficjalne zamowienie w systemie.
Odpowiedz
#9
no jprdl... dzwoniłem do Długołęki a oni potwierdzili, że jest jeden wspólny magazyn i że dopiero za miesiąc...
Odpowiedz
#10
(03-14-2016, 5:30 )jasinski napisał(a): no jprdl... dzwoniłem do Długołęki a oni potwierdzili, że jest jeden wspólny magazyn i że dopiero za miesiąc...
To tez jest mozliwe. W sumie jeden producent. Jutro bede mial potwierdzenie zamowienia. W sobote rozmawialem tuz przed zamknieciem wiec nikt tego nie przetwarzal systemowo. Napisze jutro jak dostane odpowiedz.
EDIT: no i sie potwierdzilo. Trzeba czekac do miesiaca Uśmiech Takze nie klamali. Zostaje czekac....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości