Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich!
#11
Gratulacje nabytku! Dokłądnie, ważne, że legend!
Odpowiedz
#12
Prawdopodobnie nie kupiłbym tego auta.... Szukałem BMW E60, ale... jechałem akurat z pracy i zobaczyłem, że stoi z kartkami wklejonymi. Wróciły wspomnienia Oczko Moja ciotka miała taką samą, tylko z 1991 roku przez 15 lat i przez ten czas cieszyli się z jazdy. Wszedłem do starszego już pana i spytałem o auto. Okazało się, że musi sprzedać auto, bo nie może już jeździć ze względu na wadę wzroku. W Niemczech jest inaczej niż u nas Oczko Porozmawialiśmy, pooglądałem i następnego dnia pojechałem z żoną Duży uśmiech
Odpowiedz
#13
Czołem
Odpowiedz
#14
Fajna historia.
Napisz coś szerzej o swoim egzemplarzu i koniecznie pokaż więcej zdjęć!

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#15
Nie bardzo wiem, co mogę więcej napisać. Jest to rocznik 1994, skórzane, elektrycznie regulowane fotele, elektryka wszystkiego chyba co możliwe, 16calowe alufelgi z letnimi oponami, 15 calowe stalowe zimówki. Auto było regularnie serwisowane. Obecnie ma 198tyś km. Dostałem też hak holowniczy (jeszcze nie użyty). Radio zwykłe kasetowe. Zdjęć dużo nie mam, bo wczoraj auto pojechało do Polski, a ja będę dopiero na koniec maja na weekend (uroki pracy za granicą). Na szczęście w lipcu zaczynam trzy tygodniowy urlop, więc będę miał czas na serwis i delektowanie się Duży uśmiech Jeszcze przed zakupem, pojechaliśmy na warsztat i tam mogłem spokojnie obejrzeć całe auto od spodu. Wszystko suchutkie, czyste i bez rdzy. Myślę, że trafiłem bardzo zadbany egzemplarz. Dwóch właścicieli od nowości jest jak dla mnie dużą zaletą. Wnętrze jest super utrzymane, obawiałem się stanu w jakby nie patrzeć 20 letnim samochodzie, ale jestem mile zaskoczony. Wszystko jest sprawne i nie ma przetarć w tapicerce, kierownicy, czy przełącznikach.

   

   

   

   

   
Odpowiedz
#16
Wygląda naprawdę super!

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#17
Wypada przywitać się ponownie. Od wczoraj do stajni dołączyła KA8 :-)
Odpowiedz
#18
no patrzcie... coraz ciekawiej Oczko
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#19
Powitać Kolegę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości