Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samodiagnostyka Legend 97r
#1
Witam, moj 1 post oprócz przywitania się co miało miejsce jakies 2 lata tamu Uśmiech W końcu stałem się posiadaczem tego pięknego samochodu. Kupiony z wadą - uszkodzony czujnik abs. Na forum są inforamcje jak dopasować taki czujnik od innego auta, tylko nie wiem o który czujnik chodzi. Stąd moje pytanie czy samodiagnostyka może wskazać o które koło chodzi? Jak się taką operacje przerowadza? pozdrawiam
Odpowiedz
#2
W KA9 to już chyba nie zrobisz samodiagnostyki.
Odpowiedz
#3
Samodiagnostyka ABS nie zadziała. A jak najlepiej przetestować... spiąć na krótko raz jeden raz drugi (oszukujesz obwód w ten sposób, że auto myśli, że są 2 czujniki a w rzeczywistości pracują z jednego)
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#4
(05-11-2014, 6:31 )K278 napisał(a): Samodiagnostyka ABS nie zadziała. A jak najlepiej przetestować... spiąć na krótko raz jeden raz drugi (oszukujesz obwód w ten sposób, że auto myśli, że są 2 czujniki a w rzeczywistości pracują z jednego)

a możesz dokładniej napisać co spiąć, jak? jestem trochę zielony w tym temacie, ale może przydać się to też przyszłym pokoleniom Uśmiech
Odpowiedz
#5
najprościej: odcinasz oryginalny obwód i podłączasz do niego "dosztukowany" obwód z drugiego. Ważne aby odciąż w taki sposób, aby móc powrócić do fabrycznej konfiguracji - gdyby się okazało, że jest odwrotnie
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości