Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odcina paliwo przy skrecie w lewo
#1
odcina paliwo i bryczka szarpie. pokazują sie kontrolki (mrugają) bo auto jakby gasło i odpalało sie z kopa(wiec nic sie na stałe nie świeci). czek błędów nie widzi. dzieje sie tak jak skrecam w LEWO na biegu. zawsze deptałem sprzęgło zeby go nie meczyć i nie doprowadzałem do gaśniecia auta. raz sie tylko zdarzylo ze zgasł na luzie. w całą rezte kierunków zap***** jak zły. wstecznego nie sprawdzałem. na LPG i PB to samo, czyli paliwo nie ma nic do rzeczy. jęczący rozrząd tez raczej sie nie blokuje skręcając w lewo. coś gdzieś łapie mase? lub sie zwiera? pomocy bo tak sie jeździć nie da. boje sie ze rozrząd dostanie tak po dupie i nie mam wolnych środków na takie akcje. Póxniej dodam foto komory silnika, moze coś wam wpadnie w oko. Liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam Victor


[EDIT]
na 99% to byla luźna klema minusa na aku. aku nie ma tego zaczepu i jak sobie jeździł na podstawce, to gubił mase i przygasało sie chłopakowi. będzie trzeba to ogarnąć.

pozdrawiam :mrgreen:
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#2
Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy

oby zawsze to były takie banały! Gratulację, że dość szybko to odkryłeś.


swoją drogą ciekawy objaw.masz podstawkę pod AKU?
v6
Odpowiedz
#3
taka pierdoła a tak bardzo czlowieka potrafi zdenerwowac :roll:
grunt ze juz po wszystkim.
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#4
tak jest!

ale Twój przypadek pokazuje, że czasem można mieć szczęście i załapać się na "ustereczkę" :mrgreen:
v6
Odpowiedz
#5
u mnie byl problem tyle ze przy skrecie w prawo wywalalo lampke AKU ladowania Uśmiech okazalo sie ze alternatorek poszedl
Odpowiedz
#6
Alternatorek to juz grubsza sprawa ale jak widac nawet taki banal w postaci "altanki" moze nieźle namieszac. A swego czasu w preludach sie takie rzeczy wyrzucalo z auta, co by mase obnizyc Szczęśliwy
Odpowiedz
#7
u mnie też.

łożyska się pożegnały i wyje jak stado kotów w kwietniu .
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości