Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acura 94 - Odblokowanie radia BOSE
#11
Hurrra! Wbiłem kod i chodzi. To teraz idzmy dalej: czy zmieniarka ma w bagazniku swoje odrebne zasilanie czy tez przez to okragle 5 pinowe gniazdo dostaje prad. Podlaczylem zmieniarke na radiu wcisnalem prog/play i pojawilo sie 0. I jeszcze jedno. Jak otworzyc kieszeń zmieniarki, jak sprawdzic czy jest sprawna? Bambosz dzieki za pomoc Uśmiech
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#12
Spoko, sam się z tym męczyłem 3-4 mies. woziłem radio po specach, elektrykach, elektronikach, resetowałem, odłączałem radio / akumulator, zwierałem piny... ostatecznie okazało się że miałem podany zły kod od poprzedniego właściciela ;D Eh... szkoda gadać o tych naszych "specjalistach" <załamka>

Z CD Ci nie pomogę (bo nie posiadam), ale napiszę co sądzę o zmieniarkach / odtwarzaczach CD w PL ;p
Ojciec w swoim autku miał odtwarzacz CD ... używał go przez 1 - 2 mies. po czym przerzucił się na to mp3 wtykane w zapalniczkę.
Powód ?
Na każdej dziurze CD przerywało, płyta się telepała a przy okazji chyba zarysowywała. W każdym bądź razie, jak wyjął płyty większość była zrysowana.
Odpowiedz
#13
Tak tylko dla mnie mp3 ma zerową jakość dźwięku. Po co mi Bose Premium jak mam sluchac mp3. Mija sie z celem...
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#14
Chcesz MP3 dobrej jakości to spróbuj ten sprzęt:
http://allegro.pl/hit-zmieniarka-samocho...78795.html
podłączony razem z tym:
http://www.alpine.com.pl/p/Products/proc...4/pxe-h650
do oryginalnego radia. Ja właśnie z tego zestawienia jestem zadowolony. Nawet bez procesora daje rade pod warunkiem mp3 o wysokim britate. Dobre głośniki, dobry wzmacniacz i zwrotnice po drodze i będzie grało OK. Nie zapomnij o odpowiednio skrojonej tubie oraz wyciszeniu (odpowiednimi matami) wnętrza oraz bagażnika. Efekt naprawde zadziwiający, nawet przy MP3.
Odpowiedz
#15
Dobre sa wave,y więc moze da sie osiągnąć dobry dźwięk. Co do zmieniarki to na 8pin podejdzie, tzn do starego Bose?
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości