Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcja oświetlenie
#1
Akcja oświetlenie a właściwie podświetlenie.
To nie promocja w Castoramie tylko próba doprowadzenia wszelkich świecidełek we wnętrzu do stanu fabrycznego a że jest tego spooooroo proszę o poradę jeśli ktoś rozgryzał ten temat.
- podświetlenie przycisków opuszczania szyb-czy źródło światła w przycisku jest wymienne/do kupienia czy lepiej wymienić przycisk (u kierowcy świecą mi przyciski tylnych szyb a przednich nie - ale czy powinny?),
- przełącznik blokady opuszczania szyb przez pasażerów nie świeci ale czy powinien?,
- włączniki przeciwmgłowych przednich (symbol nie świeci ale dioda po włączeniu tak),
- włącznik ogrzewania tylnej szyby nie świeci w żaden sposób (włączony i wyłączony),
- przyciski sterowania radiem i cruise control na kierownicy - czy one mają podświetlenie?
- lampki do czytania nad tylna kanapą oraz lampki obok lusterek w osłonach przeciwsłonecznych świecą tylko przy zapalonych co najmniej światłach pozycyjnych - czy tak powinno być? To dziwne. Natomiast przednie lampki do czytania działają zawsze,
- podświetlenie wybranej pozycji drążka wyboru biegów w skrzyni automatycznej czasem świeci a czasem nie - co może być przyczyną,
- podświetlenie popielniczki - czy powinno być?
- czy przycisk otwierania bagażnika w drzwiach kierowcy powinien świecić?
To chyba wszystkie moje wątpliwości a że po latach eksploatacji w różnych egzemplarzach różne rzeczy świecą a inne nie może stworzyć przyklejony wątek co powinno świecić zanim ktoś rozbebeszy połowę wnętrza Oczko
Będę też wdzięczny za opis wymiany danego podświetlenia.
Odpowiedz
#2
temat przerabiany tutaj:
http://honda-legend.pl/showthread.php?tid=1987

Fajnie jest przejrzeć forum zanim napisze się nowego posta
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#3
(07-03-2014, 17:35 )K278 napisał(a): temat przerabiany tutaj:
http://honda-legend.pl/showthread.php?tid=1987

Fajnie jest przejrzeć forum zanim napisze się nowego posta

Przejrzałem, przejrzałem, w tym topicu jest mowa o tym jakie żarówki można użyć, gdzie je kupić itd. a moje pytanie dotyczy tego które elementy wnętrza fabrycznie świecą a które nie i są tylko zwykłym nadrukiem. Mowa jest w nim także o dziwnej zależności działania oświetlenia wnętrza. Proszę o merytoryczne wypowiedzi.
Odpowiedz
#4
- podświetlenie przycisków opuszczania szyb-czy źródło światła w przycisku jest wymienne/do kupienia czy lepiej wymienić przycisk (u kierowcy świecą mi przyciski tylnych szyb a przednich nie - ale czy powinny?) - Wymienia się żarówki
- przełącznik blokady opuszczania szyb przez pasażerów nie świeci ale czy powinien?- wydaje mi się, że powinien świecić
- włączniki przeciwmgłowych przednich (symbol nie świeci ale dioda po włączeniu tak),- Wymienia się obie żarówki
- włącznik ogrzewania tylnej szyby nie świeci w żaden sposób (włączony i wyłączony),- Wymienia się obie żarówki
- przyciski sterowania radiem i cruise control na kierownicy - czy one mają podświetlenie?- W radiu wymienia się wszystkie żarówki - to samo tyczy się klimy
- lampki do czytania nad tylna kanapą oraz lampki obok lusterek w osłonach przeciwsłonecznych świecą tylko przy zapalonych co najmniej światłach pozycyjnych - czy tak powinno być? To dziwne. Natomiast przednie lampki do czytania działają zawsze, - tak powinno byc
- podświetlenie wybranej pozycji drążka wyboru biegów w skrzyni automatycznej czasem świeci a czasem nie - co może być przyczyną, Styk żarówki albo sama żarówka - to samo tyczy się łączników ogrzewania - podświetlenie stałe + działanie
- podświetlenie popielniczki - czy powinno być? - tak... również u pasażerów z tyłu
- czy przycisk otwierania bagażnika w drzwiach kierowcy powinien świecić? - nie pamiętam
To chyba wszystkie moje wątpliwości a że po latach eksploatacji w różnych egzemplarzach różne rzeczy świecą a inne nie może stworzyć przyklejony wątek co powinno świecić zanim ktoś rozbebeszy połowę wnętrza Oczko
Będę też wdzięczny za opis wymiany danego podświetlenia.

Przy okazji, jak już w jakiejś grupie wymieniasz żarówki - wymień również te działające i używaj 14V
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości