Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zmiana biegow
(01-12-2018, 7:42 )NethroN napisał(a): https://youtu.be/zRcPHjurh1g

tu masz instrukcje jak zrobic reset

Można krótko polski opis dla ludzi bez angielskiego.
CA5-BB3-CG4-BB3-CG8-EJ9-KB1
Odpowiedz
Ja zrozumiałem że mam wszystkie odbiorniki prądu wyłączyć ,wszystkie światła radia itd.Odpalić i zgasić, włączyć stacyjkę na pozycję 2, wcisnąć gaz do dechy i trzymać 35s potem wyłączyć zapłon i odpalić.Tak zrobiłem i nic nie zauważyłem.
Odpowiedz
(01-13-2018, 3:44 )Locky napisał(a): Ja zrozumiałem że mam wszystkie odbiorniki prądu wyłączyć ,wszystkie światła radia itd.Odpalić i zgasić, włączyć stacyjkę na pozycję 2, wcisnąć gaz do dechy i trzymać 35s potem wyłączyć zapłon i odpalić.Tak zrobiłem i nic nie zauważyłem.

Bo nie odczujesz żadnej różnicy nie Słuchaj ludzi bo pier..dola głupoty skrzynia nic nie zapamiętuje twojej wczeszniejszej jazdy zmień olej zrob płukankę jak nic nie pomoze musisz z tym żyć . Jak cos mam skrzynie tanio .
Odpowiedz
W razie czego to wolę remontować jak wymieniać na drugą taka samą, albo jak będę miał pecha to trafię z milionem km hehe.Moja śmiga całkiem dobrze brakuje trochę do ideału ale skoro wiele osób narzeka na słaba kulturę pracy tych skrzyń więc pewnie tak ma być.Co do reseta skrzyni to domyślam się że chodzi o usunięcie błędów.Skrzynia ma napisany swój program i według niego działa.Z tego jestem zadowolony precyzyjnie działa, w każdej chwili bez użycia łopatek mogę załączyć bieg który chcę.Łopatek używam tylko jak chcę zamykać obroty bo w normalnym trybie przy 6000 przełącza.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości