Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zapinki/mocowania listwy chromowanej drzwi
#1
               

Szanowni Uśmiech

mój wóz juz prawie gotowy, ale podczas ubierania napotkałem pewien problem. Podczas demontażu całej galanterii uszkodziły sie "zapinki/mocowania" chromowanej listwy dzwi (żeby zobrazować sytuacje wysyłam fotki). 
Możecie poradzic gdzie taki cymes można kupić ? Albo może ktoś z Was ma na sprzedaż? 
Nie wiem czy kupuje się to w kompletach, ja konkretnie potrzebuję: 5 czerwonych , 3 żółte, 2 białe.

Niezmiennie też potrzebuję wąskiej listwy czarnej na lewy tylny błotnik (wrzucałem już taki wątek ale bez odzewu).

Z góry dziękuję za pomoc


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
(02-27-2019, 3:46 )rutko napisał(a): Szanowni Uśmiech

mój wóz juz prawie gotowy, ale podczas ubierania napotkałem pewien problem. Podczas demontażu całej galanterii uszkodziły sie "zapinki/mocowania" chromowanej listwy dzwi (żeby zobrazować sytuacje wysyłam fotki). 
Możecie poradzic gdzie taki cymes można kupić ? Albo może ktoś z Was ma na sprzedaż? 
Nie wiem czy kupuje się to w kompletach, ja konkretnie potrzebuję: 5 czerwonych , 3 żółte, 2 białe.

Niezmiennie też potrzebuję wąskiej listwy czarnej na lewy tylny błotnik (wrzucałem już taki wątek ale bez odzewu).

Z góry dziękuję za pomoc

Przy okazji sobie zdałem sprawę że nie potrafię wrzucić zdjęć na forum Oczko


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#3
Znam ten ból z dawnych lat.
W weekend rzucę okiem w dziupli może się coś znajdzie.
Odpowiedz
#4
(02-27-2019, 5:32 )Peter napisał(a): Znam ten ból z dawnych lat.
W weekend rzucę okiem w dziupli może się coś znajdzie.

Wielkie dzięki,

będe zobowiązany. Honda w Warszawie ustaliła, że wycofali ten element z produkcji i sprzedaży. Zapinki występują prawdopodobnie w całości z listwą... Napisali maila do hondy w USA i czekam na odpowiedź.
Odpowiedz
#5
Jedyna firma która może mieć coś takiego to: https://www.spinkisamochodowe.pl
Odpowiedz
#6
(02-28-2019, 19:17 )rutko napisał(a):
(02-27-2019, 5:32 )Peter napisał(a): Znam ten ból z dawnych lat.
W weekend rzucę okiem w dziupli może się coś znajdzie.

Wielkie dzięki,

będe zobowiązany. Honda w Warszawie ustaliła, że wycofali ten element z produkcji i sprzedaży. Zapinki występują prawdopodobnie w całości z listwą... Napisali maila do hondy w USA i czekam na odpowiedź.

Kolego jeżeli spinki są identyczne jak w ka7 mogę pomóc bo mam stare kompletne drzwi ale do sedana - może jest możliwość jakiegoś sprawnego odzyskania części których potrzebujesz.
Ja niestety wciąż w rozjazdach ale jakoś być może dałoby radę to ogarnąć.
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości