Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszty eksploatacji, koszty napraw
#21
(12-09-2014, 4:20 )wlodek napisał(a): Właśnie wymieniłem dwa przednie wahacze na zregenerowane. O dziwo udało się to zrobić od ręki (mieli na u siebie i jeszcze mają) i zapłaciłem 500 zł razem z robocizną brutto z fakturą za wahacze + 100 zł za geometrię. Szczerze polecam warsztat (sam tam trafiłem z polecenia) Henryk Błoński w Zielonce koło Warszawy.

Stare wahacze przyjmują w rozliczeniu?
Odpowiedz
#22
(12-09-2014, 4:50 )Peter napisał(a):
(12-09-2014, 4:20 )wlodek napisał(a): Właśnie wymieniłem dwa przednie wahacze na zregenerowane. O dziwo udało się to zrobić od ręki (mieli na u siebie i jeszcze mają) i zapłaciłem 500 zł razem z robocizną brutto z fakturą za wahacze + 100 zł za geometrię. Szczerze polecam warsztat (sam tam trafiłem z polecenia) Henryk Błoński w Zielonce koło Warszawy.

Stare wahacze przyjmują w rozliczeniu?

Tak, zabrali stare. W sumie to nie poruszałem konkretnie tego tematu, ale przy cenie 250 brutto z robocizną za jeden uznałem to za oczywiste, że są w rozliczeniu.
Odpowiedz
#23
(12-09-2014, 4:20 )wlodek napisał(a): Właśnie wymieniłem dwa przednie wahacze na zregenerowane. O dziwo udało się to zrobić od ręki (mieli na u siebie i jeszcze mają) i zapłaciłem 500 zł razem z robocizną brutto z fakturą za wahacze + 100 zł za geometrię. Szczerze polecam warsztat (sam tam trafiłem z polecenia) Henryk Błoński w Zielonce koło Warszawy.

Witam,
A jak wygląda zregenerowany wahacz? Mowa o dolny czy górny?
Z tego co ja wiem to na dolnym wahaczu sworzeń pracuje na ściskanie, co znacznie komplikuje poprawna regeneracje.
Może masz zdjęcie regenerowanego wahacza?
Zastanawiam się kto w okolicach Katowic poradzi sobie z regeneracja zawieszenia Legenda.
Odpowiedz
#24
Dolny, nie mam zdjęcia i nie sądzę, abym odróżnił poprawnie zregenerowany wahacz od niepoprawnie zregenerowanego. Weryfikacja będzie na drodze i przy następnym przeglądzie. Błoński ma bardzo dobrą opinię - jeżdżą do niego wszyscy taksówkarze z Warszawy.

(12-09-2014, 17:33 )Kiry napisał(a):
(12-09-2014, 4:20 )wlodek napisał(a): Właśnie wymieniłem dwa przednie wahacze na zregenerowane. O dziwo udało się to zrobić od ręki (mieli na u siebie i jeszcze mają) i zapłaciłem 500 zł razem z robocizną brutto z fakturą za wahacze + 100 zł za geometrię. Szczerze polecam warsztat (sam tam trafiłem z polecenia) Henryk Błoński w Zielonce koło Warszawy.

Witam,
A jak wygląda zregenerowany wahacz? Mowa o dolny czy górny?
Z tego co ja wiem to na dolnym wahaczu sworzeń pracuje na ściskanie, co znacznie komplikuje poprawna regeneracje.
Może masz zdjęcie regenerowanego wahacza?
Zastanawiam się kto w okolicach Katowic poradzi sobie z regeneracja zawieszenia Legenda.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości