Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żarówki KB1
#31
(11-19-2018, 7:51 )Opiotrek napisał(a): Kupiłem używaną Hondę z automatycznym ustawieniem świateł - są włączane z przekręceniem kluczyka, tzn. nie można ich wyłączyć wyłącznikiem po lewej stronie od kierownicy. Działają niezależnie od czujnika zmierzchu.
Czy odpowiada za to jakiś bezpiecznik (i np. gdy usunę ten bezpiecznik to będę mógł światła ręcznie włączać i wyłączać) czy też jest to w jakiś inny sposób ustawiane?
Pytam bo szkoda mi żarówek, które non stop działają przy przekręcaniu kluczyka, itd. co znacznie skraca ich żywotność.

Miałem to samo u mnie ktoś wcześniej zamontował jakaś puszkę z on/off jak przelaczylem na off to teraz moge sam włączać swiatła. Puszka znajdowała sie pod kierownica i leżała na tej plastikowej obudowie co zasłania wszystkie przewody. Poszukaj tam może u Ciebie jest ta sama puszka/kostka jest dość spora i można ja wyczuć.
Odpowiedz
#32
(11-19-2018, 20:02 )limak33 napisał(a): Miałem to samo u mnie ktoś wcześniej zamontował jakaś puszkę z on/off jak przelaczylem na off to teraz moge sam włączać swiatła. Puszka znajdowała sie pod kierownica i leżała na tej plastikowej obudowie co zasłania wszystkie przewody. Poszukaj tam może u Ciebie jest ta sama puszka/kostka jest dość spora i można ja wyczuć.

OK, dzięki, sprawdzę w swoim aucie.
Odpowiedz
#33
Czy wie ktoś jakie mamy żaróweczki podświetlenia wskaźników w kierownicy i jak je wymienić?
Pozdrawiam
Odpowiedz
#34
W kierownicy masz ledy, inne w sterowaniu tel. inne ramionach kier. które ci nie świecą?.
Wymiana - pierwsza idzie poduszka, potem demontaż kierownicy, następnie plastikowa osłona i masz dostęp do śrubek poszczególnych klawiszy.
Żeby wyjąć odpowiedni klawisz najpierw cięcie trytytki potem odpięcie kostki i odkręcenie od tyłu kierownicy śrubek trzymających klawisze i masz go na wierzchu.
Odpowiedz
#35
Dzękuję
Odpowiedz
#36
(10-26-2018, 22:34 )Lechu86 napisał(a): Panowie mam pytanie odniośnie żarówek świateł drogowych, mianowicie czy ktoś próbował zamontować zamiast hb3 ledowe odpowiedniki ?

mam zamontowane i w końcu drogowe świecą barwą xenona.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości