Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Światła przeciwmgielne tył ?
#1
Witam,

nie mogłem się doszukać więc zakładam temat.

Czy ktoś z was dysponuje jakąś rozpiską, które żarówki z tyłu to żarówki do światła / świateł przeciwmgielnych ?
Aktualnie jeśli chodzi o przeciwmgielne mam po lewej stronie kolo kierownicy taki duży prostokątny guzik, który włącza przednie halogeny i nic z tyłu :/

Jak mi wiadomo, przy pierwszej lepszej okazji misiaczki się do tego przypier...ą.

Może mam coś źle podłączone ?

Stopy (postojówki) / kierunek / wsteczne są.
Jedyna dziwna sprawa że na postojówkach świecą mi oba czerwone światła w każdym zestawie (2 czerwone paski góra / dół).

Ma mi się świecić u dołu po prawej jak tu ?
http://images48.fotosik.pl/33/df99dacac556a5c6.jpg
Odpowiedz
#2
Tak to mocne swiatło to przeciwmgielne. Zacznij od żaróweczki i bezpiecznika.
Odpowiedz
#3
(09-14-2014, 3:25 )Bambosz napisał(a): Witam,

nie mogłem się doszukać więc zakładam temat.

Czy ktoś z was dysponuje jakąś rozpiską, które żarówki z tyłu to żarówki do światła / świateł przeciwmgielnych ?
Aktualnie jeśli chodzi o przeciwmgielne mam po lewej stronie kolo kierownicy taki duży prostokątny guzik, który włącza przednie halogeny i nic z tyłu :/

Jak mi wiadomo, przy pierwszej lepszej okazji misiaczki się do tego przypier...ą.

Może mam coś źle podłączone ?

Stopy (postojówki) / kierunek / wsteczne są.
Jedyna dziwna sprawa że na postojówkach świecą mi oba czerwone światła w każdym zestawie (2 czerwone paski góra / dół).

Ma mi się świecić u dołu po prawej jak tu ?
http://images48.fotosik.pl/33/df99dacac556a5c6.jpg

U mnie tylne przeciwmgielne siedzą obok włącznika awaryjnych.
Przednie tak jak napisałeś, po lewej od kierownicy.
Odpowiedz
#4
wygląda na to że masz brak światła przeciwmgielnego jak w Acura. Średnio zdolny elektryk ogarnie Ci to razem z przodem. Ewentualnie proponuję założyć sobie "pełen wypas" z dołożeniem przycisku przy zegarku / awaryjnych
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#5
Hej,

przycisk mam (po lewej stronie kierownicy), włącza reflektory z przodu, tylko właśnie tego tyłu nie mogłem ogarnąć.
Ale że postojówki mam chyba 4 więc coś na przeciwmgielne się znajdzie.
Na funpage'u Legenda na fejsie radzili dodać ,światło w zderzaku, ale szkoda mi go ciąć.
Odpowiedz
#6
Zakup lampę tylną prawą od wersji EDM, do tego przełącznik zespolony z zegarem i do roboty.
Nie zdziwiłbym sie gdyby fabryczna wiązka pod przeciwmgielne była w aucie.
Odpowiedz
#7
Byłem u mechaniora, popatrzyliśmy na to, pomyśleliśmy i okazało się że rozwiązanie jest bardzo proste.

Doradzili, żebym zrezygnował z 1 światłą cofania na rzecz przeciwmgielnego.
Wsadziłem, czerwoną żarówkę i (chwilowo) podłączyłem to wszystko pod przełącznik od reflektorów - tych w zderzaku (do czasu aż nie wpadnę na jakiś pomysł, gdzie to podpiąć oddzielnie, no i oczywiście jakiś ładny przełącznik muszę znaleźć Oczko

Może zrobię sobie cały zestaw przełączników w podłokietniku ;D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości