Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KA9 prelift low budget
Podoba mi się auto, podobają mi się modyfikacje, kibicuje aby było ich więcej. Gleba dobrze siadła, rozważałeś jakieś inne sprężyny niż te AP? Możesz napisać ile kosztował Cię zestaw? Masz pomysł na jakieś inne mody?
Odpowiedz
tak rozwarzałem H&R -30 ale dałem se siana, miałem w accordzie 99-02 coupe H&R no i było dosyć twardo, tzn może nie tyle co twardo ale sztywno, tu mimo tego że auto glebło -40 katalogowo a metrówkowo ok -60/70 to komfort jako taki został i da się tym jeździć po polsce... no i poza tym AP są tańsze od H&R. Fajnie, miło słyszeć że auto się podoba... co do modyfikacji to w sumię jak auto na dniach nie znajdzie zainteresowania to wlatują 19" bo 18" na nim ginęły, i nie chcę koła z rantem... jak dla mnie rant też optycznie pomniejsza koło...
W planach mam wygłuszyć drzwi przynajmniej przednie, podłogę pod kanapą i nadkola wewnętrzne, bagażnik i klapę bagażnika, dać podświetlenie spodów drzwi (ogólnie już przygotowane, zostało zdjąć boczki i wpiąć się w lampki drzwiowe), zerwać plastidip w grillu ewentualnie przemalować chromy wszystkie na czarno aby to miało sens... zmienić wtryski od gazu, udało mi się dorwać barracudy. Ciągle szukam lamp z usdm i licznika eu, jeden namierzyłem razem z resztą fajnych dla mnie fantów no ale sprzedawca okazał się być pazerą na hajs i mimo że obiecał mi ze mi to przytrzyma tydzien (bo chciałem osobiscie jechać do niego po kilkanaście elementów z legenda) opchnął to komuś ot tak, więc mu napisałem żeby się bujał i mam go w *upie i nic od niego nie wezmę jak się połasił na 200zł.
Poluję na brę na maskę tzn ogólnie to na cały komplet błotniki i zderzak + maska ale w magazynach acury już tego nie ma bo robiłem delikatny risercz rynku no i na ebay też pustki :/ i kurtyny do okien 4x. Ogólnie planów sporo jak zawsze, wszystko zależy od wolnych środków którę mogę przeznaczyć na "udziwnianie" swojego auta.
A z nowości auto wiozło mnie i moją kobietę jako świadków na ślub przyjaciół Oczko
[Obrazek: 15635745.jpg?1436306918]
[Obrazek: 15635746.jpg?1436306918]
Odpowiedz
i niech mi ktoś powie że rozmiar nie ma znaczenia Oczko
[Obrazek: 15660214.jpg?1436570656]
[Obrazek: 15660216.jpg?1436570656]
[Obrazek: 15660215.jpg?1436570656]
Odpowiedz
Ładny felunek. Jakie parametry i jaką gumę naciągniesz?
Odpowiedz
19x7,5 et50 a guma będzie 225/35 jak u Ciebie
Odpowiedz
coś tak to będzie wyglądało
[Obrazek: 15663172.jpg?1436627975]
[Obrazek: 15663174.jpg?1436627975]
[Obrazek: 15663175.jpg?1436627975]
Odpowiedz
różnica prawie jak między gokartem a walcem Duży uśmiech
Odpowiedz
Ja bym tak u siebie nie zrobił. Mój plan na lampy to coś w stylu "amberów" do legenda, coś takiego (nie jestem mistrzem photoshopa) Musze tylko znaleźć folię w odpowiednim kolorze:
[Obrazek: c48798a5e3d99ef2med.jpg]
Odpowiedz
Ciężko będzie uzyskać efekt amber na folii, lepszy byłby motyw chyba z farbkami do witraży... ja już swoją folię zdarłem, wąsy jak mnie zobaczyli na mieście jak sie z nimi mijałem to od razu za mną pręge strzelili, na szczęście udało się uciec w bezpieczne miejsce zerwać folię i wyjechać spowrotem na miasto jakby nigdy nic... a u mnie 20tys mieszkańców i jedne skrzyżowanie więc łatwo by mnie zdjęli
Odpowiedz
Felga moim zdaniem za duża Język Auto traci na elegancji Ale furacz fajny , dlaczego wcześniej nie pisałeś że masz lpg
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości