Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak sytuacja z blachą
#1
Jak wygląda u Was sytuacja z blachą w KA9 polift?
Odpowiedz
#2
U mnie tylne nadkola już zrobione... hehe
Odpowiedz
#3
(09-20-2014, 2:36 )kiniol napisał(a): U mnie tylne nadkola już zrobione... hehe
A który rok?
Odpowiedz
#4
K9 2000
Odpowiedz
#5
U mnie lecą tradycyjnie nadkola,klapa bagażnika,maska i przednie drzwi od strony pasażera ... co nie napawa mnie optymizmem Smutny. K9 2000.
Odpowiedz
#6
Drzwi kierowcy, nadkola tył 98r. Warto tez zerknac pod uszczelki na drzwiach nad lusterkiem. Fajne miejsce na rdze. Mialem tam rdze w accordzie i w ka9 tez mam
Odpowiedz
#7
Potwierdzam uszczelkę drzwi nad lusterkiem. Nieopanowana grażyna w KA7 blokowała mi domykanie szyby.
Odpowiedz
#8
(09-20-2014, 2:36 )kiniol napisał(a): U mnie tylne nadkola już zrobione... hehe

Witam
Jak poradziłeś sobie z problemem nadkoli, bo u mnie mam oba do zrobienia i jest problem bo blacharze w lublinie nie chcą sie podejmować tej roboty
Odpowiedz
#9
(04-22-2015, 22:11 )chickenlbn30 napisał(a):
(09-20-2014, 2:36 )kiniol napisał(a): U mnie tylne nadkola już zrobione... hehe

Witam
Jak poradziłeś sobie z problemem nadkoli, bo u mnie mam oba do zrobienia i jest problem bo blacharze w lublinie nie chcą sie podejmować tej roboty

Jak to nie chcą sie podejmować? Za odpowiednią cenę sie podejmą. Tylko odpowiednia cena zwykle jest wyższa niz nam sie wydaje, bo to blacha plus lakier plus to co wydawalo sie nam ze jest zdrowe, a trzeba zrobic, np próg przy nadkolu, kielichy moze juz zeżarło...ale zycze powodzenia moze bedzie reszta ok.
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#10
(04-22-2015, 22:11 )chickenlbn30 napisał(a):
(09-20-2014, 2:36 )kiniol napisał(a): U mnie tylne nadkola już zrobione... hehe

Witam
Jak poradziłeś sobie z problemem nadkoli, bo u mnie mam oba do zrobienia i jest problem bo blacharze w lublinie nie chcą sie podejmować tej roboty

Pan blacharz wyciął wszystko do żywego i wstawił nowe. Łatał te nadkola, bo nie ma reperaturek. Wziął po 200zł za stronę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości