Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podswietlenie zamka drzwi kierowcy
#1
Wg. instrukcji po pociagnieciu klamki drzwi kierowcy przy zamknietym aucie, powinno zapalic sie podswietlenie dziurki na klucz.

Mozecie napisac czy u Was tak to dziala?

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#2
zgadza się,

nie wszystkie wersje mają to na wyposażeniu, a instrukcja obslugi jest dość uniwersalna od L do GS.

pozostaje wymontować boczek, odsłonić folię i zobaczyć czy tam to w ogóle jest, jeśłi tak to sprawdzić żarówkę.
v6
Odpowiedz
#3
Dzieki! Po poludniu tam zajrze.
Musze powiedziec, ze z kazdym dniem jestem pod wiekszym wrazeniem tego auta i kunsztu japonskich inzynierow - choc Hondami jezdze od kilkunastu lat.

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#4
Okazuje sie, ze wszystko dziala bez rozbierania, wystarczylo tylko przetrzec resztki jakiegos WD40 z pierscienia wokol otworu zamka.
Teraz pieknie swieci Uśmiech

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#5
dajcie foto jak to swieci bo ciekawy jestem Uśmiech
Pozdrawiam
Yogi
Odpowiedz
#6
Hej , ja bardzo porosze o fotké , jak to swieci ,
w moim ka7 i ka8 tego nie zauwazylem :-(
Odpowiedz
#7
Zrobie fotke, tylko musze zatargac statyw do garazu Uśmiech

Zobacz czy odpala sie podswietlenie stacyjki gdy pociagniesz za klamke - u mnie wlasnie wlaczaja sie te dwie rzeczy: dziurka od klucza i stacyjka.

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#8
Mam przekonanie, że jest to tylko przywilej dla posiadaczy Acury w wyższych wersjach Oczko
v6
Odpowiedz
#9
U mnie w legendzie nie ma albo nie działa podświetlenie zamka ale z ciekawości zajrzę.
Za to w słabiej wyposażonych prelude od '87 roku było to standardem w wersjach na wtrysku.
Części do prelude II i III gen. Ubezpieczenia majątkowe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości