Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
światło przeciwmgłowe
#1
Witajcie!
Chciałbym zapytać kolegów gdzie dokupić wiązkę i( ew. jakie ma oznaczenie), do podłączenia światła przeciwmgłowego tylnego. Dzwoniłem do ASO ale dżentelmen nie był w stanie udzielić mi konkretnej odpowiedzi czy jest do zakupienia czy nie, ponieważ nie potrafił znaleźć jaka to wiązka. Śmieszne ale prawdziwe. Chodzi dokładnie o ten przewód który znajduje się przy module.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
A co Ci sie stało, że musisz kupować nową wiązkę?
Odpowiedz
#3
Chciałbym podłączyć te drugie po prawej stronie
Odpowiedz
#4
(10-03-2014, 4:29 )kala40 napisał(a): Chciałbym podłączyć te drugie po prawej stronie

Te drugie po prawej stronie to tylko atrapa.
Jesli bardzo chcesz aby świeciły oba ( po co ? ), to przeciągnij kabel od tego właściwego ( w ASO nie podali Ci wiązki bo jej po prostu nie ma ).
Jednak znając Twoją "oszczędność", wątpie byś był skłonny wydać kilkaset złotych na dodatkowe diody przeciwmgielne.....
Odpowiedz
#5
Mam resztę z Angola, potrzebuję tylko wiązkę z kostkami.
Odpowiedz
#6
wiązki z kostkami nie dostaniesz bo nie istnieje. najprostsza metoda dwa przewody o odpowiedniej długości złączki zaciskowe na kable i masz drugie światło, jest tylko jedno
"ale" będziesz miał dwa światła przeciwmgłowe, nie przypominam sobie żebym widział
samochód z dwoma /mogę się mylić/ i teraz pytanie co na to policja.drugi temat
przegląd techniczny.na twoim miejscu poszedłbym do stacji diagnostycznej dowiedzieć
się czy po tej przeróbce przejdzie przegląd.
Odpowiedz
#7
Myślałem o złączkach zaciskowych i chciałem tego połączenia uniknąć bo to taka chałupnicza metoda. Szkoda że nie ma oryginalnych złączek (no chyba że z rozbitka, ale puki co nie mam dostępu).
jeżeli chodzi o przegląd to pytałem i jeżeli są w fabrycznym miejscu to mogą być dopuszczone, ponieważ samochód jest widoczny dla jadących z tyłu.
Odpowiedz
#8
musiałbyś mieć coś w rodzaju złączki trójnika , z jednej strony zasilenie - wyjście
do lampy i odejście do drugiej lampy. zaciski sie bardzo dobrze sprawdzają jeżeli nie chcesz ciąć przewodu lub rozizolowywać, zaciskasz złączke i masz, w razie czego zdejmujesz i nic nie widać.
Odpowiedz
#9
Masz racje, korzystałem już z takiego połączenia. Jak nic nie znajdę to jak to się mówi z braku laku...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości