Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#11
pochwal się jeszcze arsenałem 4x4 :mrgreen:

oryginały i mutanty mają w Gliwicach w SMJT MUTT.
v6
Odpowiedz
#12
Jeep Cherokee rocznik 89. 4.0 litry, koła 31 cali, lift 2 cale. Ogólnie praktycznie seria. A wszystko się zaczęło od GAZ`a 69 i kolejnych przeróbek. Zaczniwszy od V6 forda... Jeżeli chodzi o Gaza to poszliśmy ku "old timer`om", a jeżeli chodzi o weekendowe wycieczki w góry to mamy cherokieego. Pasję dzielimy razem z narzeczoną jak już pisałem wcześniej... Fotki Gaza i Cherokee`go.


P.s. Proszę o nie udzielanie nagany za odbiegnięcie ku innym "LEGEND`OM" Duży uśmiech


[Obrazek: gazcherokee.jpg]
[Obrazek: hondaz.jpg]
Odpowiedz
#13
fajny duet !

pytałem bo jakiś czas temu z braku czasu porzuciłem off-road.

[Obrazek: dscn2955.jpg]
v6
Odpowiedz
#14
W sumie jeszcze z barku i czasu i większych dochodów w ostry off-road się nie bawimy. Aczkolwiek mamy klub i tam kilka dobrych furek też się znajdzie. Organizujemy imprezy pt: "LĄDECKIE BEZDROŻA". Często sami jeździmy jako kibice, można nas znaleźć również na zlotach old timerów w naszych okolicach...
[Obrazek: hondaz.jpg]
Odpowiedz
#15
na imprezie byłem kilka razy jako obserwator, tak naprawdę na wszystkie ważne imprezy miałem auto niejezdne to zabijało go upalanie wokół komina.

Jak już kiedyś będę mieć niemiecką emeryturę to zbuduję porządną wyprawówkę na bazie HZJ :mrgreen:
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości