Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawidłowe działanie TCS
#1
Witam, mógłby mi ktoś zobrazować (filmikiem/pisemnie) działanie tcs? Dodam że u mnie na zegarach nie ma takiej kontrolki więc nie wiem czy on działa czy nie, w każdym bądź razie jak dam sporo gazu z miejsca to przednimi kołami naturalnie zapiszczę, jak asfalt jest mokry to mogę nawet palić gumę.
ABS działa poprawnie, na asfalcie rozpędzony do 100 i gwałtownie mocno wciskając pedał hamulca czuć pod pedałem działanie abs ale nie wiem co z tym TCS, wciskanie guzika tcs nic chyba raczej nie daje tak samo przytrzymywanie go na kilka sec.
Odpowiedz
#2
Moze zarowke sprawdz, bo z tego co kojarze u siebie, kontrolka TCS potrafi sie zapalic przy wystepujacym bledzie, mruga podczas pracy jak wprowadzisz kola w poslizg i przede wszystkim swieci sie po przekreceniu kluczyka w stacyjce.
U mnie TCS dziala, a kola i tak jestem w stanie, przynajmniej na chwile, wprowadzic w poslizg, TCS wlacza sie przy odpowiednio duzym poslizgu(roznicy predkosci obrotowych kol).
Odpowiedz
#3
Jeżeli nie włącza Ci się kontrolka TCS podczas przekręcania kluczyka - a jak piszesz TCS Ci nie działa - być może masz przepaloną żarówkę i testujesz na wyłączonym TCSie. Albo poprzednik, wiedząc o problemach, "przepalił" zaróweczkę
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#4
U mnie nie ma nawet na zegarach kontrolki tcs. Bo jak mówiłem mam zegary od amerykańca/anglika
Odpowiedz
#5
no to od amerykańca czy anglika, bo to bardzo wielka różnica... czyżbyś miał przeszczep ?
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#6
pisałem już w którymś wątku, że zegary wymienił pierwszy właściciel bo chyba zepsół mu się prędkościomierz czy jakoś tak... :/ a zegarów na allegro jak na lekarstwo więc wpakowali co było dostępne
Odpowiedz
#7
Ok, TCS działa! mimo iż nie mam kontrolki na zegarach (licznik z angola), widocznie musi być zimniej na dworzu aby on zadziałał, jak już kiedyś pisałem na deszczu jak temperatury na dworzu były na + mogłem drzeć lacza jak chciałem, a teraz ok 0stopni napadało śniegu gaz w podłogę i auto mi muli, przyśpiesza jak łapie trakcję a jak zjadę na lepszą nawierzchnie od razu rwie do przodu jak dziki Uśmiech Fajniee!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości