Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
swożeń wachacza górnego przód
#11
ja rowniez jestem tego zdania, caly wachacz za 90zl?? cena podejrzanie niska i jakos tak licho wyglada w porownaniu do oryginalnego
Odpowiedz
#12
wyglada normalnie.


zapytaj się gościa kto to produkuje / pakuje.


ja też mam jakiś syfiaty wahacz w Acurze i przelatał już 10 tyś mil bez szemrania!
v6
Odpowiedz
#13
Cytat:ja też mam jakiś syfiaty wahacz w Acurze i przelatał już 10 tyś mil bez szemrania!
to mniej wiecej tyle ile producent daje gwarancji na to cudo Uśmiech jesli po roku czasu mialby mi dupnac caly wachacz to bym sie mocno zdenerwowal... a przy tanich czesciach zamiennych zazwyczaj krotko po okresie gwarancyjnym zaczynaja sie schody
Odpowiedz
#14
może, czas pokaże.

kiedyś czyli 3 lata temu kupiłem w IC górny tylny wahacz za K...A 450pln zamiennik. Nie różnił się niczym od proponowanych teraz w kwocie 135pln.
v6
Odpowiedz
#15
Latam na tych wahaczach juz 3 rok prawie i nie ma jak na razie zadnych objawow niepożadanych. Fakt z cena poleciał bardzo, pewnie mu nie schodzily. Za 90 zl mozna zaryzykowac, zreszta wymiana wahacza to zadna robota.
Odpowiedz
#16
o ile sworzeń nie zamieszkał w zwrotnicy Szczęśliwy Szczęśliwy

jak za 130 (lub 90 o ile to jest to samo) to naprawdę jakość pierwsza klasa Oczko
v6
Odpowiedz
#17
Cytat:kiedyś czyli 3 lata temu kupiłem w IC górny tylny wahacz za K...A 450pln zamiennik. Nie różnił się niczym od proponowanych teraz w kwocie 135pln.
kiedys slyszalem taka opinie ze zamienniki schodza z tej samej tasmy co czesci oryginalne , z tym ze te drugie maja naklejke na opakowaniu ktora zwieksza cene prawie 2 krotnie

niewiem czy w to wierzyc, bo nawet zwykla pompa wody w ocenie wzrokowej jest widocznie lepiej wykonana z lepszych materialow

zapewne sa firmy produkujace dobre zamienniki i jakies szajskie jednorazowki, stad wsrod zamiennikow sa spore wachania ceny
Odpowiedz
#18
ten gość chyba czyta nasze forum Szczęśliwy cena mu urosła.


naturalnie, że są zamienniki lepsze i gorsze, ale mam przeczycie, że za 400 stówy dostałem wahacz identyko jak ten za 130 z niebieskimi zegrami na gumkach.
v6
Odpowiedz
#19
Z zamienników do japońców polecam firmę o nazwie 555. Sprawdzone i stosunkowo niedrogie.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#20
555 to znana firma, niestety jesli chodzi o legenda, to nie za duzo tego produkuja ale calkowicie sie zgadzam z zibi, to dobra firma
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości