Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
swożeń wachacza górnego przód
#31
jak pisałem wyżej, w JC dobrali bez problemu. wystarczy troche chęci Uśmiech mieli cos dobrać bo to ja płaciłem Język swożeń pasował idealnie w miejsce poprzedniego.
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#32
A ile kolego dałeś za takowy sworzeń to można wiedzieć? Masz może jakieś numery katalogowe, IC nie jest chyba najtańsze- może gdzieś znajdę taniej...
[Obrazek: hondaz.jpg]
Odpowiedz
#33
sworzeń byl jedna z kilku rzeczy które były wtedy robione, wiec ile to nie wiem. ale bez tragedii.
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#34
ktoś coś może powiedzieć na temat marki KAMOKA? Opinie w sieci nie są najlepsze- macie jakieś doświadczenia z nią?? Patrzcie tutaj. Wahacz ze sworzniem do HONDY LEGEND za 60 PLN Zdezorientowanyhock: Chyba zaryzykuję i kupię aby sprawdzić co to i ile jest warte...
[Obrazek: hondaz.jpg]
Odpowiedz
#35
skoro opinie nie są dobre to dlaczego chcesz to kupić?
Odpowiedz
#36
Dobre pytanie, opinie są różne-raczej słabe ale dotyczą przede wszystkim amortyzatorów. Doczytałem się że to czeska firma, i niektórzy stwierdzają że jest OKa. Dlatego proszę Forumowiczów o swoje opinie... Tak jak pisałem wcześniej zastanawiam się nad wymianą sworznia- a tutaj cały wahacz w tej cenie no i gwarancja na 2 lata, a więc dobrze to wszystko wygląda. Plus tego taki że jak się okaże że jednak lipa to założy się stary wahacz a ten będzie się reklamować z wymianą to moment...
[Obrazek: hondaz.jpg]
Odpowiedz
#37
nowinka w temacie, sworzen gorny jako czesc wystepuje tylko w oryginale-54$ za sztuke w sersiwie acury(w polskim aso pewnie 3x tyle), w polsce sa dostepne jedynie cale wachacze jesli chodzi o zamienniki
Odpowiedz
#38
Jeśli te części są jak czeski filmy to ja dziękuję Oczko
v6
Odpowiedz
#39
Wracając do tematu wahaczy górnych przód z allegro z Płocka, to jeden mam 1,5 roku i nic się z nim nie dzieje, drugi zalożony pół roku temu (lewa strona) i już jest luz na sworzniu. Także z jego jakością jest różnie, zależy od egzemplarza.
Teraz się głowię co założyć:
taki sam czyli wersja Płocka
z allegro w podobnej cenie ale inni producenci
intecars zamienniki 350-500 pln

No własnie jak to bywa jakość nie zawsze idzie z ceną.
Odpowiedz
#40
a jak wygląda reklamacja takiego wylatanego wahacza?
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości