Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kilka pytań nowego posiadacza
#11
Wartości 9-10 l/100km pojawiały się,ale w warunkach "laboratoryjnych".
Mój komputer wskazuje średnio 13l, ale większość poza miastem (przynajmniej 70%).
Co do bose, raczej nie znam kogoś, kto by narzekał na to montowane w kb1.
Jak wspomnieli koledzy, musisz pogrzebać w ustawieniach.
Odpowiedz
#12
Witam
Mam bardzo podobne spostrzezenia jak kolega ktory zalozyl watek. Równiez mam nieaktywny system unoszenia maski-nic z tym nie robie -poza palaca sie kontrolka nie wplywa to na nic wiecej poprostu kasuje ja przy kazdym odpaleniu auta bo drazni.

Co do audio rowniez przesiadlem sie do legendy z audi (ja akurat z tt 225koni)- legenda prawie nie ma basów- za to przestrzen dzwieku bardzo dobra ( w audi mialem bose a basy byly znacznie lepsze)

Odnosnie proporcji spalanie/osiagi- legenda wypada kiepsko-ogromny apetyt na paliwo-osiagi natomiast nie szokuja (auto jest dosc dynamiczne ale gdzie te 300koni??)

Reasumujac ja ze swojego auta jestem bardzo zadowolony-ma niewielki przebieg- choc niewiele moge powiedziec bo zrobilem dopiero 10tys km.

pozdrawiam
Odpowiedz
#13
Jestem zdziwiony "brakiem basów" u was. U mnie ich nie brakuje. Chyba, że słoń aż tak bardzo mi na ucho nadepnął Oczko albo muzyka, której słucham nie wymaga ich aż tak bardzo (generalnie szarpidruty).
Odpowiedz
#14
Nagłośnienie super - nie ma się czego czepiać, u mnie spalanie średnie 12l (głównie spokojne trasy). 9,5 l osiągane regularnie - podczas tras DK - średnio 100-110 km/h, ale w godzinach 2-5 nad ranem - jak nie ma ruchu i nie trzeba za bardzo hamować, a i przyspieszyć na tych trasach nie ma szczególnie gdzie...
300KM faktycznie słabo wyczuwalne, napęd też swoje zabiera, ale nie ma co narzekać, to autko jest do dostojnej jazdy, a jak trzeba, to jest czym powalczyć Oczko
ogólnie jestem w Hance bezgranicznie zakochany i nikogo nie kłuje w oczy, a tego nie da żadne audi, bmw, ani merc !
Odpowiedz
#15
gdzie te 300 koni? w 2 tonach masy własnej Oczko
Odpowiedz
#16
Dokładnie. Masa robi swoje. Moje poprzednie auto miało 200KM i było 500 kg lżejsze, dzięki czemu zbierało się podobnie jak KB1, ale komfort był znacznie gorszy.
Odpowiedz
#17
(11-04-2014, 18:48 )iparts napisał(a): Takie spalanie w tym silniku to norma Uśmiech

A skąd wiesz jakie jest spalanie w tym modelu?
Odpowiedz
#18
Witam wszystkich!
Dodam od siebie w kwestii nagłośnienia tylko tyle, że BOSE jest systemem średniej jakości, pierwsze lepsze PREMIUM SOUND które znajdziemy w Volvo XC90 (którym miałem przyjemność przez jakiś czas jeździć), daje lepszy dźwięk.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#19
(11-07-2014, 4:33 )kala40 napisał(a): Witam wszystkich!
Dodam od siebie w kwestii nagłośnienia tylko tyle, że BOSE jest systemem średniej jakości, pierwsze lepsze PREMIUM SOUND które znajdziemy w Volvo XC90 (którym miałem przyjemność przez jakiś czas jeździć), daje lepszy dźwięk.
Pozdrawiam

Jakie konkretnie parametry dźwieku masz na myśli?
Jakie inne mediany porównałeś między VOLVO A KB1?
Odpowiedz
#20
(11-07-2014, 4:33 )kala40 napisał(a): Witam wszystkich!
Dodam od siebie w kwestii nagłośnienia tylko tyle, że BOSE jest systemem średniej jakości, pierwsze lepsze PREMIUM SOUND które znajdziemy w Volvo XC90 (którym miałem przyjemność przez jakiś czas jeździć), daje lepszy dźwięk.
Pozdrawiam

Wszystko jest kwestią punktu widzenia. Dla jednych BOSE jest ok, dla innych średnie. Idąc dalej, to samo można powiedzieć o KB1...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości