Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KB1 - zawieszenie stuki
#11
Wczoraj odebrałem auto z ASO - zawieszenie, wydech jeszcze raz przetrzepane, wykonana regulacja przekładni... stuki bez zmian (na mega "plus" - ASO w Zielonej Górze nie skasowało mnie za tą 2godzinną zabawę ani grosza - stuka dalej, więc gratis ; )
zaproponowali oczywiście nową przekładnię, ale rząd ok 7tys, więc ja dzisiaj przedzwoniłem, że znalazłem na allegro regenerację za 750zł - pytanie czy sami wymontują, wyślą, a później zamontują... i znowu zdziwienie - da się ; )
pytanie : czy ktoś z Was miał do czynienia z poniższymi firmami ? ew. polecacie inną ? :
http://allegro.pl/honda-legend-06-przekl...90863.html
http://allegro.pl/honda-legend-maglownic...11786.html
Pozdrawiam
Odpowiedz
#12
linki nie działają
Odpowiedz
#13
U mnie działa. Firmyt z Warszawy. Nie miałem styczności.
Odpowiedz
#14
już też widzę.. w łodzi regeneracja kosztuje 550 (oczywiście na fakturę)
Odpowiedz
#15
Podbijam.

Czy ktoś może polecić dobrą firmę regenerująca przekładnie do KB1 w Warszawie? Chodzi mi o firmę sprawdzoną. Inna opcja to regenerowana przemysłowo przez A1 Cardone (ca 500USD) lub nowa ze Stanów (ca 1.400USD).

Co polecacie?
Odpowiedz
#16
100 % przekładnia raz mi puka a raz nie mam mały przebieg dla tego będę ja teraz regulował zobaczymy co dalej ...
Odpowiedz
#17
(04-19-2017, 4:44 )Reddwarf napisał(a): Podbijam.

Czy ktoś może polecić dobrą firmę regenerująca przekładnie do KB1 w Warszawie? Chodzi mi o firmę sprawdzoną. Inna opcja to regenerowana przemysłowo przez A1 Cardone (ca 500USD) lub nowa ze Stanów (ca 1.400USD).

Co polecacie?

Nikt nie regenerował w Polsce z pozytywnym skutkiem?
Odpowiedz
#18
(04-20-2017, 6:07 )Reddwarf napisał(a):
(04-19-2017, 4:44 )Reddwarf napisał(a): Podbijam.

Czy ktoś może polecić dobrą firmę regenerująca przekładnie do KB1 w Warszawie? Chodzi mi o firmę sprawdzoną. Inna opcja to regenerowana przemysłowo przez A1 Cardone (ca 500USD) lub nowa ze Stanów (ca 1.400USD).

Co polecacie?

Nikt nie regenerował w Polsce z pozytywnym skutkiem?

W Polsce ktoś na pewno regenerował ale pytałeś o Warszawę.
W Łodzi polecam zakład przy ul. Łubinowej 13.
Robiłem u nich kilka maglownic, sam jeżdzę już 4 rok na zregenerowanej przez nich przekładni.
Odpowiedz
#19
(04-20-2017, 14:50 )Peter napisał(a):
(04-20-2017, 6:07 )Reddwarf napisał(a):
(04-19-2017, 4:44 )Reddwarf napisał(a): Podbijam.

Czy ktoś może polecić dobrą firmę regenerująca przekładnie do KB1 w Warszawie? Chodzi mi o firmę sprawdzoną. Inna opcja to regenerowana przemysłowo przez A1 Cardone (ca 500USD) lub nowa ze Stanów (ca 1.400USD).

Co polecacie?

Nikt nie regenerował w Polsce z pozytywnym skutkiem?

W Polsce ktoś na pewno regenerował ale pytałeś o Warszawę.
W Łodzi polecam zakład przy ul. Łubinowej 13.
Robiłem u nich kilka maglownic, sam jeżdzę już 4 rok na zregenerowanej przez nich przekładni.

Dzięki. Wciąż mam numery EL... więc Łódź też dobra Uśmiech
Odpowiedz
#20
Zapraszam, Łubinowa niedaleko mojej dziupli Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości