Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend Coupe 3.2 manual 92'
#1
Witam Witam
Oto moje autko

Honda Legend Coupe 1992r.

Prawdopodobnie 3 właściciel.

Przebieg teraz..? Nie patrzyłem ostatnio.. Jakieś 37000tys.

Wersja manual 5 gear.

Cel: Doinwestowanie, seria.


Czemu To Auto? Bo Oryginalne.

Klasa sama w sobie.


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#2
Ja bym tu dwie rzeczy zmienił - na klapę założył spoiler przedliftowy i przywrócił logo Hondy na grillu. Reszta bardzo fajna i przebieg imponujący - kiedy dobijasz do 400 tyś km? Dlaczego chcesz znowu malować całość - Ruda Grażyna wychodzi?
Odpowiedz
#3
Gratulacje. Pierwszą Legendę jaką zobaczyłem w 91 lub 92 r. była właśnie ta generacja. Jak dla mnie jedna z najładniejszych. Ten egzemplarz też wygląda świetnie, tylko to tło nie pasuje...
Odpowiedz
#4
te obręcze z rx nawet pasują, tylko wkurza mnie to w nich że one wszystkie(felgi) kręcą się w jedną stronę, nie jak w przypadku felg hondy, czy to wiatraków z preludy vti czy tych wiatraków z legenda 3g kierunkowo 2 takie i 2 takie... ładne auto... co do stożka co planujesz montować go w ori puszkę czy konwersja na kibel rurę?
Odpowiedz
#5
(11-07-2014, 6:14 )Krzysztov napisał(a): Ja bym tu dwie rzeczy zmienił - na klapę założył spoiler przedliftowy i przywrócił logo Hondy na grillu. Reszta bardzo fajna i przebieg imponujący - kiedy dobijasz do 400 tyś km? Dlaczego chcesz znowu malować całość - Ruda Grażyna wychodzi?

Znaczek jest, leży złożony. Odnowiłem go bo trochę go brało. Nie wiem jak ale farba w środku dostała powietrza i odeszła. Spoiler jest, został zdjęty przed malowaniem. Coś mi w nim przeszkadzało

(11-08-2014, 8:50 )Bonio86 napisał(a): te obręcze z rx nawet pasują, tylko wkurza mnie to w nich że one wszystkie(felgi) kręcą się w jedną stronę, nie jak w przypadku felg hondy, czy to wiatraków z preludy vti czy tych wiatraków z legenda 3g kierunkowo 2 takie i 2 takie... ładne auto... co do stożka co planujesz montować go w ori puszkę czy konwersja na kibel rurę?

Rura kibel? Uśmiech hehe nic takiego, postaram się ją tak przerobić żeby użyć tylko stożka i może zostawić w pudełku tyle że otwartym po starym filtrze na miejscu.
Odpowiedz
#6
Myślę że będą pasować do sedana jak i coupe. Ważne by zachować formę. Dodge Magnum klasycznie..

Z dopasowaniem się powalczy.. Warto..


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#7
Fajna. Zazdroszcze manualnej skrzyni (czasem), bo automat tez ma wiele zaletUśmiech
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#8
(11-09-2014, 16:52 )pandrummer1 napisał(a): Fajna. Zazdroszcze manualnej skrzyni (czasem), bo automat tez ma wiele zaletUśmiech

Dokładnie automat bardzo wygodny i w tym aucie nieźle sobie radzi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości