Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radio, zmieniarka?
#1
Jako że jestem lewusem odnośnie elektryki i elektroniki proszę o sugestie.
Lewy przedni oraz lewy tylny głośnik straciły swoje brzmienie, tzn. grają nieco ciszej niż prawa strona oraz brak basu.
Nim przestały działać, oddałem zmieniarkę do naprawy do elektryka.
Powodem było to , że miała problem z odczytywaniem płyt. Dostał dwie zmieniarki aby ewentualnie mógł wykorzystać części. Twierdzi , że wymienił kabel z końcówką oraz polutował jakieś "piny".
Zmieniarkę odpalił, czyta świetnie, natomiast wystąpił problem właśnie z całą lewą stroną.
Pytanie nasuwa mi się następujące: czy może to być problem po stronie zmieniarki ( coś popieprzył z "pinami") czy może testując zmieniarkę spalił jakieś kanały w Radiu?
Najprościej byłoby dorwać, pożyczyć drugą sprawną zmieniarkę aby podpiąć na chwilę... nie mam jednak takiej możliwości. Żaden znajomy tak starego sprzętu nie posiada.
Legend KA8 + Civic Eg B18 N/A 210 HP + Merc 300SL R129
Odpowiedz
#2
Chcesz wiedziec czy to wina radia czy zmieniarki, to posluchaj kasety lub wlasnie radia i zobacz czy glosniki dzialaja.
Odpowiedz
#3
(11-06-2014, 23:14 )Makukrak napisał(a): Chcesz wiedziec czy to wina radia czy zmieniarki, to posluchaj kasety lub wlasnie radia i zobacz czy glosniki dzialaja.

Ehhh...
Po napisaniu posta dopiero na to wpadłem.
Okazuje się że na radiu obie strony grają jednakowo, tak więc będzie poprawiał elektryk swoją pracę.
Legend KA8 + Civic Eg B18 N/A 210 HP + Merc 300SL R129
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości