Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
boczne litwy lakierowanie
#1
Już padło kiedyś podobne pytanie.. Szykuje się do lakierowania właśnie pod kolor ale brakuje przy niektórych lspinek i jest goła blacha pod spodem. Są proste ale chciałbym żeby się trzymały jak oryginał i żeby lakier nie pękał. Jak ktoś ma dobry pomysł lub już kiedyś to robił to niech podeśle pomysł. Dzięki.
Odpowiedz
#2
Spinki bez problemu można zamówić w Hondzie i nie są to drogie rzeczy
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#3
A listew nie lakieruj; po pierwsze lakier słabo się na nich trzyma; po drugie w oryginale nie były lakierowane więc lepiej zrobisz gdy utrzymasz je w stockowym stanie.
Odpowiedz
#4
W sumie masz rację, ale wtedy zostaną tylko boczne nie pokierowane. Bo przedni i tylni zderzak mam cały w kolorze
Odpowiedz
#5
Lakieruj! Wygląda o niebo lepiej. Jeszcze lepiej bez listew, ale to już mocna ingerencja.
Odpowiedz
#6
(11-14-2014, 2:11 )Leg92pe napisał(a): W sumie masz rację, ale wtedy zostaną tylko boczne nie pokierowane. Bo przedni i tylni zderzak mam cały w kolorze
To zrobiłeś błąd - auta w tym wieku już nie odmłodzisz zbytnio.
Lepiej inwestować pieniądze w utrzymanie stanu fabrycznego - tzw.: stocku.
Odpowiedz
#7
Tak ale musiałem rzucić nowy lakier bo była trochę obita, no i listwy zostały. Chce zrobić serie ale jeszcze trochę czasu pochłonie. Ale będzie seria Uśmiech)

Mam pytanie odnośnie zdjęcia młodego legenda i obok w coupe. Coupe Twoje?
Odpowiedz
#8
(11-15-2014, 0:52 )Leg92pe napisał(a): Tak ale musiałem rzucić nowy lakier bo była trochę obita, no i listwy zostały. Chce zrobić serie ale jeszcze trochę czasu pochłonie. Ale będzie seria Uśmiech)

Mam pytanie odnośnie zdjęcia młodego legenda i obok w coupe. Coupe Twoje?

Listwy zawsze można zdjąć i oczyscić.
Owszem obie coupety na zdjęciach były kiedyś moje.
Odpowiedz
#9
Czyli wychodzi na to że masz paroletnią. Czy została coupe?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości