Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komendy do sterowania głosem.
#21
NA zdjęciu masz infografike aktywnego połączenia telefonicznego.
Możesz to oczywiście przełączyć na mapę, audio czy komputer pokładowy.
Odpowiedz
#22
Peter,
Przegladapes moze epc czy jeet mozliwosc adaptacji jednostki bt z kb2 do kb1,
Mozliwe ze pqmiec eprom dotyczaca obwodu telefonu jest wlasnie w module bt wiec mozna by tym samym zrobic ciekawy upgrade,
Z tego co sie orientowalem to w acc bt wystempuie jako odrebne urzadzenie mysle ze w kb iest podobnie
Odpowiedz
#23
(07-11-2015, 17:46 )Elvis napisał(a): Peter,
Przegladapes moze epc czy jeet mozliwosc adaptacji jednostki bt z kb2 do kb1,
Mozliwe ze pqmiec eprom dotyczaca obwodu telefonu jest wlasnie w module bt wiec mozna by tym samym zrobic ciekawy upgrade,
Z tego co sie orientowalem to w acc bt wystempuie jako odrebne urzadzenie mysle ze w kb iest podobnie

W oficjalnym EPC oba moduły HFT maja inne numery, wnioskuje zatem, że różnią sie softem, który umozliwia w KB2 import całej książki wprost z telefonu.
W KB1 i KB2 moduł jest jedynym elementem układu HFT z pamięciom więc idąć Twoim tropem pewnie dałoby sie przełożyć moduł  i rozszerzyć funkcje bluetooth dla KB1.
Odpowiedz
#24
moze jeszcze uklad pinow jest taki sam to bylo by rewelacyjnie , moglbym pomyslec nawet nad adaptacja tego do mojego acc Oczko
Odpowiedz
#25
(07-11-2015, 17:36 )Peter napisał(a): NA zdjęciu masz infografike aktywnego połączenia telefonicznego.
Możesz to oczywiście przełączyć na mapę, audio czy komputer pokładowy.

tak mnie zastanawia ze brak jest informacji o dzwoniącym typu numer telefonu ??? ,
[Obrazek: 2odno9bt.jpg]

powinno być co najmniej wyświetlone numer telefonu bez różnicy czy książka czy tez kontakt jest zapisany w module czy tez nie , możliwe ze brak jest stosownej instrukcji w FW modułu lub tez może funkcjonuje z niektórymi modułami BT w telefonach , sadząc po samej szacie graficznej mogę tylko domniemać iz moduły w KB1 i ACC FL mogą być oparte o te samo FW wykorzystując te same instrukcje
Odpowiedz
#26
Niestety w KB1 system HFT dupy nie urywa.
Nie wyświetla smsa/nazwy numery dzwoniącego/itd.,itp.
Numer wybierany/odbierany wyświetla sie jedynie na małym wyświetlaczu pod głownym zegarem.
Odpowiedz
#27
w ACC jest tez HFT,
moze niedowidzący jestem ale tak samo jak na pixie od dariusz2880 tak samo u mnie na wyświetlaczu w daszku pokazuje się tylko T°C i TEL bez numeru nawet jak dzwoniący ma aktywne udostępnianie numeru , a powiedz jaki telefon używasz może faktycznie zależy od modułu BT w telefonie ?????? , i jeszcze jedno moja Z3 ładnie sie łączy z systemem i przychodzące rozmowy automatycznie przekierowane sa na zestaw BT w ACC [ powiadomienie dzwonkiem] , ale rozmowy wychodzące z telefonu jak jest podłączony do zestawu BT nie przekierowują się na zestaw BT , wiec dzwoniąc z telefonu nie mam aktywnego zestawu głośnomówiącego a odbierając rozmowę jest juz przez zestaw głośnomówiący , wychodzi na to ze moja Zetka ma jakieś opory , do BMW musiałem używać odrobinę starszy model Nokii ale była pełna obsługa zas na najnowszych Nokiach były tylko podstawowe funkcje dostępne typu odebrać rozmowę ale przychodzące i wychodzące rozmowy z telefonu były automatycznie przekierowane na zestaw BT w BMW , acha moduł BT w BMW nie czytał numerów zapisanych na karcie SIM

moja konfiguracja wygląda następująco Komenda głosowa :
-Książka telefoniczna
--Import
--katalog
dodatkowo :
--chyba skasuj
--chyba status
Odpowiedz
#28
up ,

korzysta ktoś z androida 5 i nie ma problemów z HFT ? ,
wiec rozkminiłem jak przełączyć rozmowy wychodzące z telefonu na HFT rzecz w tym ze muszę manualnie za każdym razem w telefonie przełączać audio na bluetooth wtedy automatycznie przełącza sie rozmowa na HFT , czy czasem nie powinno byc ze rozmowy wychodzące wybierane z telefonu przełączają sie na HFT automatycznie ?
Odpowiedz
#29
Ja mam iphone5s i nr widać nad zegarami.
Odpowiedz
#30
Moze jakiś mistrz elektroniki zmieni softa?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości