Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bose Premium.
#1
Witam! Drodzy forumowicze poszukuję informacji na temat zestawu Bose Premium w gen.2
Wkrótce bede go miał w rękach, a musi wylądować w moim coupe. Ludzi zorientowanych w temacie prosze o pomoc. Pozdrawiam!Huh
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#2
Mam taki zestaw u siebie - polecam wyposażyć się we wszystkie oryginalne wtyczki do radia i wzmacniacza, kupić dużo metrów porządnych kabli, konektory, kostki itp.
Jakby co cały schemat podłączenia mam.


(11-24-2014, 19:31 )pandrummer1 napisał(a): Witam! Drodzy forumowicze poszukuję informacji na temat zestawu Bose Premium w gen.2
Wkrótce bede go miał w rękach, a musi wylądować w moim coupe. Ludzi zorientowanych w temacie prosze o pomoc. Pozdrawiam!Huh
Odpowiedz
#3
Aha. Rozumiem,że też robiłeś przeszczep. A części kabli nie można zaadaptować z bazowego systemu? Co do schematu, jeśli możesz podrzuć na PW. Dzięki wielkie. I jak to gra u Ciebie?
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#4
Tak jest. Jedyne co możesz zaadoptować to wtyczka od radia, bo w serii Hondy wzmacniacz zintegrowany z tzw. radiem, więc sygnał idzie od razu na głośniki. Z resztą, tak zawsze można powrócić do oryginału.
Gra o wiele lepiej niż seria Uśmiech
Odpowiedz
#5
Czyli tapicerka outUśmiech Dopiero co z Peterem ją wrzuciliśmy. Aj,aj..
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#6
Drewniana konsola, podłokietnik, tylne oparcie, tylna półka, boczki drzwi
Odpowiedz
#7
To pół biedy ?
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#8
Cześć. Temat Bose wrócił. Wczoraj odpaliłem radio i działa. Teraz pytanie jak wejsc w tryb zmieniarki. Na forum mowa o przycisku LWU ale ja takiego nie mam. I druga sprawa czy zmieniarka ma swoje zasilanie 12v w bagażniku czy tylko jabel 8pin? Dzieki za pomoc z góry!
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#9
Do zmiany źródła służy przycisk AM FM. Do zmieniarki jest tylko i wyłącznie kabel 8pinowy
Odpowiedz
#10
Klikam i nic zmienia tylko fale. Czy to znaczy ze nie widzi zmieniarki? A czy tą kieszeń z plytami na sucho bez podłączenia do radia powinienem móc otworzyć czy tylko kiedy ma prad z 8pin?
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości