Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lusterko - wkład lusterka KB1
#31
dariusz2880 - a jesteś w stanie dorównać kulturze wypowiedzi xxxxx ? Inny ton, mniej pretensji ? Czytać się odechciewa Ciebie.
Odpowiedz
#32
To nie czytaj .
Odpowiedz
#33
Pytanie do xxxxx - czy jesteś w stanie wyprodukować/zamówić dla nas zamiennik wkładu lusterka do KB1?
Chodzi oczywiście o element w standardzie oryginału, tj.: idealnie docięty, asferyczny z fotochromem?
Jakby co, służę wzorem w postaci oryginalnego lewego wkładu.
Odpowiedz
#34
Peter zespół ci sie wkład ? Jest za 300 zł używany jak by cos z Niemiec Oczko
Odpowiedz
#35
(08-22-2016, 1:54 )dariusz2880 napisał(a): Peter zespół ci sie wkład ? Jest za 300 zł używany jak by cos z Niemiec Oczko

Dariusz, miśku kolorowy czy zaczniesz w końcu pisać posty, które wnoszą cokolwiek do dyskusji?
Jak będziesz dalej takie farmazony pisał to Ci wyłączę licznik postów...
Odpowiedz
#36
Dobrze obiecuje poprawę ale gdybys chciał czesci do kb wal na Pw .
Odpowiedz
#37
(08-22-2016, 0:07 )Peter napisał(a): Pytanie do xxxxx - czy jesteś w stanie wyprodukować/zamówić dla nas zamiennik wkładu lusterka do KB1?
Chodzi oczywiście o element w standardzie oryginału, tj.: idealnie docięty, asferyczny z fotochromem?
Jakby co, służę wzorem w postaci oryginalnego lewego wkładu.

Ja rowniez bym byl zainteresowany bo mi po jednej stronie wlasnie juz wymieka Uśmiech
Odpowiedz
#38
(08-22-2016, 10:02 )kemot napisał(a):
(08-22-2016, 0:07 )Peter napisał(a): Pytanie do xxxxx - czy jesteś w stanie wyprodukować/zamówić dla nas zamiennik wkładu lusterka do KB1?
Chodzi oczywiście o element w standardzie oryginału, tj.: idealnie docięty, asferyczny z fotochromem?
Jakby co, służę wzorem w postaci oryginalnego lewego wkładu.

Ja rowniez bym byl zainteresowany bo mi po jednej stronie wlasnie juz wymieka Uśmiech

Chętnie bym pomógł, ale niestety fotochromy to zupełnie inna bajka, dużo wyższa technologia produkcji itd. O ile mi wiadomo to raczej nikt takich zamienników nie produkuje (przynajmniej ja się z żadnym takim producentem nie spotkałem), więc taki wkład można znaleźć raczej tylko w ASO lub bezpośrednio u dilera. Ewentualnie można jeszcze szukać używek, czasem na Allegro trafi się okazja zwłaszcza jak ktoś nie do końca jest zorientowany co sprzedaje - ale to już kwestia szczęścia. Poza tym dobrze jest też wiedzieć co dokładnie się szuka i czy nawet jakiś znaleziony wkład rzeczywiście będzie pasował do tego co posiadamy. Oczywiście wypowiadam się tutaj ogólnie w przekroju wszystkim marek, jak to konkretnie jest w przypadku Hondy Legend to już bym nie chciał wyrokować. Patrząc tylko po naszych statystykach sprzedaży nie jest to raczej popularny model i przypuszczam że coś sensownego oraz w dobrej cenie będzie ciężko dostać.

Jedyne w czym możemy pomóc to w dorobieniu szkła (niefotochromatycznego) oraz ewentualnie w dobraniu uniwersalnego mocowania, które powinno pasować do gniazda lusterka jeżeli stary plastik jest np. uszkodzony. Posiadamy większość standardowych mocowań jakie stosowała większość popularnych marek w tym również Honda, ale to też nie jest taka oczywista sprawa jak się na pozór wydaje, bo np. w takich Civicach z lat 2000-2005 spotkamy się z dwoma rodzajami mocowań w tych samych lusterkach(!), ale nie chciałbym się znowu nad tym rozwodzić Uśmiech Cena z mocowaniem nie powinna przekroczyć 100 zł, natomiast samo szkło z klejem (taśmą dwustronnie klejącą) to wydatek zwykle w granicach 30-50 zł. Wszystko zależy od wariantu i rodzaju szkła.
Odpowiedz
#39
A może po prostu lepiej zakupić taki wkład do Acury RL (pewnie będzie pasował) np. pod tym adresem: http://www.acurapartswarehouse.com/oem/a...A-305.html
Chociaż pasującym do naszego modelu będzie zdaje się wkład spod tego adresu: http://www.oemacuraparts.com/acura/rl/76...heated-coo
Odpowiedz
#40
(08-23-2016, 18:22 )fontisgombault napisał(a): A może po prostu lepiej zakupić taki wkład do Acury RL (pewnie będzie pasował) np. pod tym adresem: http://www.acurapartswarehouse.com/oem/a...A-305.html
Chociaż pasującym do naszego modelu będzie zdaje się wkład spod tego adresu: http://www.oemacuraparts.com/acura/rl/76...heated-coo

Czy wkład acurowski ma samościemnianie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości