Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowości.
#1
FOrum, może dziś być chwilowo niedostępne, trwają prace renowacyjne Uśmiech
v6
Odpowiedz
#2
Ale się tu namieszało. Logować się musiałem od nowa i coś przeskoczyło z lewej na prawą.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#3
A co sie stalo z opcja: "cytuj" :?:
Odpowiedz
#4
No wlasnie, o to samo sie chcialem spytac... i co sie stalo z szybka odpowiedzia, czyli z tym czyms na dole strony, gdzie nie musisz klikac na "wyslij odpowiedz" by cos napisac? Uśmiech
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#5
wiem, wiem niestety wiem. Przy aktualizacji wyłżyła się znaczna częśc forum ale trwają powoli pracę nad doprowadzeniem go do stanu przyzwoitego. Jako, że sam nie dam rady wszystkiego zrobić właśnie jestem na etapie poszukiwania programisty i grafika, którzy razem w duecie zmienią to forum.

Na pewno poleci nowe intro, na pewno będzie nowy baner u góry strony i prawdopodobnie zmieni się kolorystyka, chcę wprowadzić więcej kolorów, aby tak szaro, jak za oknem obecnie, nie było.

Czekam na Wasze sugestie odnośnie opcji, rzeczy które nie działają jak i sprawy wyglądu.

1)brak możliwości cytowania
2)brak szybkich odpowiedzi

powinna się pojawić opcja multicytowania.

W chwili obecnej obecny stan forum jest stanem przejściowym podczas prac nad nim, za co przepraszam. Myślę, że do końca stycznia uda mi się z całym tematem uporać.
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości