Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Headlamps
#11
kombinuj, ale soczewka to najlepsze rozwiązanie, nie dość, że świeci super to jeszcze ten wygląd.

Peter masz foto tej żarówki co jest w JDMach?
v6
Odpowiedz
#12
ale gdzie moge dostać zwykłą soczewke H4 bez zadnych ksenonów itp?
Patrzyłem na allegro i znalezc nie moge
Odpowiedz
#13
(11-02-2011, 8:31 )adixi1 napisał(a): ale gdzie moge dostać zwykłą soczewke H4 bez zadnych ksenonów itp?
Patrzyłem na allegro i znalezc nie moge

to nie tak.

H4 masz przerobić i włożyć w lampę po przekładce odbłyśników.
Soczewki są pod H1, H3, H7, wpisz hasło "soczewka halogen lub bihalogen"

tu masz obszerny temat:

http://honda-legend.pl/Temat-xenony-w-la...egend--438

tak samo to wygląda przy soczewkach halogenowych, a powiedziałbym, że jest znacznie łatwiej.

Jak mi czas pozwoli to za jakiś czas będę reanimować właśnie JDMy na soczewce bihalogenowej Hella, zostawiając środkową sekcję halogenów przeciwmgielnych lub jako DRL.
v6
Odpowiedz
#14
No właśnie tylko problem jest tego typu, że nie wiem czy ja dam rade sam zrobić taką rzeźbę, a szkoda żebym takie lampy zmarnował. Do tego jeszcze w moim mieście ani w okolicy nie moge znaleźć żadnego zakładu który zajmował by się regeneracją lamp...;/
Odpowiedz
#15
lampy z tego co wiem to masz rozklejone-to już coś.

myślę, że warto się tym pobawić, Nicolas z forum ma JDMy w KA8 na soczewkach-są super!

v6
Odpowiedz
#16
No zobacze, tylko ze mi zalezy zeby jak najszybciej poskładać samochód i jezdzić a nie dłubać przez najblizszy miesiącJęzyk
Odpowiedz
#17
(11-02-2011, 8:53 )adixi1 napisał(a): No zobacze, tylko ze mi zalezy zeby jak najszybciej poskładać samochód i jezdzić a nie dłubać przez najblizszy miesiącJęzyk

gdybyś oddał do firmy wówczas miałbyś szansę po 2-3 dniach mieć je zrobione na soczewce.


v6
Odpowiedz
#18
No tylko właśnie w moim mieście(Lublin) i okolicach takowej znaleźć nie moge ;/
Odpowiedz
#19
Zdjęć tej żarowki niestety nie zrobiłem. Żarówka swoją budową przypomina H7 z tymże jej obsadka, posiada kształt jak H4 jest jednak nieco mniejsza. Adixi w takim mieście jak Lublin na bank jest taki zakład. Szukaj raczej pod linkami: zestawy ksenonowe, naprawa odbłysników, itp. Ze swojej strony postaram się też czegoś poszukac. Nie wykluczone zresztą, że sam coś wymodzisz. Auto możesz spokojnie polakierować i doprowadzić do porzadku po stłuczce a lampy zamontujesz sobie samodzielnie na sam koniec.
Odpowiedz
#20
znalazlem. Zrobi mi plastikarz który bedzie zderzak robił. a lampy są potrzebne żeby blacharz wsztsko poskładał dobrze żeby było równo itp a dopiero pózniej malowanie, tak mi powiedział lakiernik.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości