Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podświetlenie zegarów
#1
Zgasło podświetlenie zegarów - cyfry świecą, ale zgasły żaróweczki podświetlające blat i kontrolka pasów.
Bezpieczniki ok. Może gdzieś masa się straciła - gdzie jej szukać?
Ktoś miał taki problem? Bo na sama myśl o rozbieraniu deski to mam drgawki - kilofem to się rozbiera?
Jakieś koncepcje rozwiązania problemu?
Odpowiedz
#2
Odkrec osłone nad nogami kierowcy i dwa blachowkretu mocujace zegary. Sprawdz najpierw zarowki.
Odpowiedz
#3
Wszystkie 6 czy ile ich tam jest w jednej chwili się skończyły? Mało prawdopodobne.
Odpowiedz
#4
6 żarówek nie przepala się na raz, chyba, że 13 w piątek Oczko

czy po otwarciu drzwi, gdy kluczyk jest w stacyjce Acura beepczy?

Jeśli nie najprawdopodobniej musisz przeczyścić zapięcie klamry pasów bezpieczeństwa po stronie kierowcy.

Jeśli komunikuje pozostawione kluczyki to problemu szukać wypada od kostki zegarów, aż do skrzynki bezpieczników w środku auta.

Zegary wychodzą łatwo.

Odkrecasz trzy śrubki mocujące dolny panel deski rozdzielczej nad nogami kierowcy (wyciągasz przycisk courtesy-tam skryta jest 1 ze śrub).

Od dołu są dwie śrubki mocujące ramkę zegarów, po wyjęciu ramki odkręcasz śrubki rozlokowane po bokach zegarów, wypinasz kostki i odpowiednio uchylając zegary ku dołowi cyferblatem przyciągasz do siebie, manual pokazuję, że wyciągasz je w prawo - tu jednak można również ku prawej Szczęśliwy

Mam nadzieję, ze powyższe się nie przyda :mrgreen:
v6
Odpowiedz
#5
hehe Legend95 to bardzo dobrze opisal, skad ja to znam Język Szczęśliwy Szczęśliwy
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#6
Gdy kluczyk w stacyjce i drzwi otwarte to pipa jak pipało.
Dzięki za wskazówki - poczekam aż mnie wena najdzie i się zabiorę za to a na ten czas może samo się naprawi jak się samo postanowiło zepsuć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości