Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nazywam ją Lenia
#1
Uśmiech 
Witam!
Jestem na forum już ponad 2 lata więc chyba najwyższa pora przedstawić swoją LegendSzczęśliwy

Model KA7, rocznik 1993, manual, przebieg 284000 (chyba oryginalny).

Kupiłem dokładnie w dniu swoich 31. urodzin od użytkownika tego forum ze Skoczowa. Żona nie była entuzjastką tego zakupu, ale ja chciałem czegoś więcej niż angielskiej Accord…

Auto było w średnim stanie, poprzedni właściciel nie za bardzo chciał albo mógł w nie inwestować.

Celem moim było doprowadzenie auta do stanu bardzo dobrego, tak aby dobrze wyglądało i godnie służyło mnie i mojej rodzinie.

Pierwszymi inwestycjami było przywrócenie klimatyzacji w aucie (m.in. kupno sprężarki), zrobienie hamulców (pompa ham., regeneracja zacisków, nowe klocki), przeguby no i sprawiłem sobie „legendowskie” alufelgi 16” oraz centralny z kluczyka wraz z otwieraniem tylnej klapyCwaniak

Kolejnym krokiem było założenie LPG. Miałem trochę wątpliwości, opinie są różne, ale zaryzykowałem i założyłem sekwencję Staga. 10000km i jak dotąd żadnych problemówUśmiech Nie odczuwam różnicy między gazem a benzyną, na hamowni wyszło nawet, że jest trochę elastyczniejsza przy niższych obrotach! Pali ok. 14l w cyklu mieszanym.

Komfort jazdy poprawiła wymiana kompletnego sprzęgła. Wcześniej sprzęgło i biegi chodziły dosyć ciężko a teraz wszystko działa leciutkoDuży uśmiech

Wreszcie przyszedł czas na słynne tylne nadkola. Rdza wchodziła już coraz widoczniej więc trzeba było zająć się tematem. Blacharz wykorzystał reparaturki od Accorda V gen.i końcowy efekt mnie zadowolił.

Jestem zadowolony z tego jak teraz prezentuje się moja Legend. Do pełni szczęścia brakuje już chyba tylko nowych tylnych czujników ABSu (1000zł w ASO za szt.!) i odświeżenia przednich foteli.

To już jednak zadanie dla nowego właściciela gdyż znalazłem w USA KA7 w wersji moich marzeń i stwierdziłem „Raz się żyje!”  Auto jest w trakcie rejestracji a moje obecne wystawię niebawem na sprzedaż. Nie planowałem tego, ale musiałem mieć tę nie Hondę lecz już Acurę więc dwóch „Legendów” nie będę trzymał. Oczywiście i tym razem żona mnie nie wspierała w zakupieOczko

Ps.
Ciekawe czy jest drugi strzeżony parking w Polsce, na którym stoją 2 Legendy II generacjiZdziwko


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#2
Ladne auto. Wnetrze by sie przydalo sfotografowac
Odpowiedz
#3
Tak prezentuje się w środku


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#4
I jeszcze fotka jak miała DRLy i jak płynęła na promieUśmiech 


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#5
jestem łasy na Legend GS T2, więc jeśli możesz podziel się info co tam nabyłeś.

a kiedyś za dobrych czasów tak wyglądał u mnie "garaż"



[Obrazek: 5167223965_152f1b3602_b.jpg]
v6
Odpowiedz
#6
a co one na części?
Odpowiedz
#7
(12-30-2014, 11:02 )seball36 napisał(a): Tak prezentuje się w środku

Co sie stało z siedzeniami? Wyglądają jak po nieudanym botoksieOczko
(12-30-2014, 11:02 )seball36 napisał(a): Tak prezentuje się w środku

No i ta rdza na dywanach.... miodzio za 10 tysOczko
Dla mnie padlina. Zaraz napiszecie ze taniej sie nie kupi..... ale po co komu taki zlom za taka kase?
Odpowiedz
#8
Kolego sebek8888 posty edytujemy nie piszemy jeden pod drugim.
Odpowiedz
#9
(01-09-2016, 13:50 )sebek8888 napisał(a): Dla mnie padlina. Zaraz napiszecie ze taniej sie nie kupi..... ale po co komu taki zlom za taka kase?

Brudny dywanik, zużyte fotele i od razu złom, śmieszny jesteś gościu.
Przyjedź, obejrzyj, przejedź się i wtedy napisz rzeczową opinię.
Cena jest adekwatna do stanu i klasy auta.
Odpowiedz
#10
(01-09-2016, 18:14 )Peter napisał(a): Kolego sebek8888 posty edytujemy nie piszemy jeden pod drugim.

Sorry..,bede mial na uwadze
(01-10-2016, 8:04 )seball36 napisał(a):
(01-09-2016, 13:50 )sebek8888 napisał(a): Dla mnie padlina. Zaraz napiszecie ze taniej sie nie kupi..... ale po co komu taki zlom za taka kase?

Brudny dywanik, zużyte fotele i od razu złom, śmieszny jesteś gościu.
Przyjedź, obejrzyj, przejedź się i wtedy napisz rzeczową opinię.
Cena jest adekwatna do stanu i klasy auta.
Sprzedajesz juz prawie rok.... jeszcze jak szukalem legenda. To mowi samo za siebie.
A na dywanach jest rdza a nie tylko brudUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości