Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend Acura KA7
#1
Panowie może ktoś coś powiedzieć o tym samochodzie ??

http://olx.pl/oferta/honda-legend-acura-...1c49c98122
Odpowiedz
#2
Pań to tu zbyt wiele nie ma.
Odpowiedz
#3
Juz poprawiłem a jeżeli chodzi o ogłoszenie to coś powiesz więcej
Odpowiedz
#4
bity przód. poszukaj, czy aby nie podłużnice. chłodnica nie trzyma się na 1 zaczepie z góry.
Odpowiedz
#5
(01-03-2015, 23:57 )greknov napisał(a): Juz poprawiłem a jeżeli chodzi o ogłoszenie to coś powiesz więcej

Przebieg, cena i przedliftowa poduszka powietrzna kierowcy mówią same za siebie.
Odpowiedz
#6
dodatkowo wymieniany silnik być może związany jest z pranym przodem dzięki za odpowiedź
ewentualnie warto to jechać oglądać mam 120 km czy w ogóle się tym nie interesować , skarbonka ??
Odpowiedz
#7
jeżeli myślisz poważnie o takim aucie to powinieneś szukać droższych egzemplarzy, ja kupiłem swoją za 6300 i trochę poszło pieniążków na naprawy, sądzę, że zadbane egzemplarze zaczynają się mniej więcej od 9000zł, to jest wg mnie minimum
Odpowiedz
#8
a byłem to oglądać z zewnątrz w miarę to wygląda w komorze silnikowej na lewym kielichu praktycznie dziura z rdzy na lewo od kielicha na widać pęknięcie czyli lekko musiał być uderzona podłużnice chyba spoko gówno było widać wiec , na 100 % nie powiem ,strona pasażera przód od strony błotnika wszystko zardzewiałe , dziury na progach naloty rdzy.
Silnik zmieniany , nie podłączona klima , siłowniki klapy leżą , środek można powiedzieć że cały bez jakiś dziur czy coś takiego ale zaniedbany brudno jak cholera , elektryka działa ale zegary nie działają tzn. prędkościomierz , świeci się ABS oraz CHECK ENGINE . Odpalenie - kręcenie , kręcenie nie odpali , brak paliwa trzeba jechać na cpn , po zalaniu odpalił , praca silnika ładna równa ale głośna bo ujebany tłumik chyba zaraz za kolektorem może ktoś kata wyciął i tak zostawił , w końcu jazda wrzucenie d4 przy załączaniu walnięcie , ruszamy w miarę gładko zmiana na 2 bieg walnięcie , auto zaczyna pływać a dokładnie tył jak by koła były odkręcone , wciśnięcie hamulca , z przodu coś napierdala i trą 18 calowe opony o nadkola . Próba mocy i przyspieszenie - dupa -kick down nie działa w ogóle mruga kontrolka D4 , start od zera z większym gazem auto rusza ale ledwo jedzie , skrzynia jakby się ślizgała i zero mocy dosłownie zero , wróciliśmy do dziupli ledwo co myślałem że tył odpadnie podziękowałem i do domu , szkoda było jechać wiedziałem że będzie źle ale nie aż tak ... brak OC i przeglądu .
Odpowiedz
#9
ale koła ma ładne Oczko
Odpowiedz
#10
Czyli sprawdziła się stara jak świat zasada, że cudów i okazji nie ma. Jeśli coś jest za tanie, to znaczy że jest też kiepskie. Ponieważ ogłoszenie niedługo zniknie, wrzucam link do screena dla potomnych.

[Obrazek: 260r9y1.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości