Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Schemat wyjść radio OEM Honda
#1
Witam. Posiada ktoś schemat wyjść audio z radia OEM Honda KA8 92 rok?
Zastanawiam czy da się tam podłączyć wzmaka na system 2 drożny na przód i skrzynkę w bagażniku?
Odpowiedz
#2
Grzebać sie zawsze da tylko warto sie zastanowić jaki będzie efekt. Najlepiej poszukać fabrycznego systemu np Bose lub Bose Premium i wtedy wszystko gra jak powinno. Ja niedawno takowy dorwałem.
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#3
Tylko że akurat mam cały zestaw z poprzedniej fury i mógłbym go wrzucić do Legenda ale nie wiem czy oryginalne radio ma wyście na wzmacniacz czy będę też musiał wrzucić nowe radio.
Odpowiedz
#4
To zależy jakie masz radio. Generalnie jest tak, że jeśli fabrycznie nie miałeś wzmacniacza to Twoje radio nie ma wyjścia na wzmacniacz, bo i po co...
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#5
Już jest pewne że moje radio nie ma wyjścia na wzmaka więc czas czegoś poszukać. A podpowie ktoś jeszcze jaką średnice mają głośniki w przednich drzwiach?
Odpowiedz
#6
To wie ktoś jak wygląda sprawa tych głośników w drzwiach czy muszę rozebrać boczek żeby sprawdzić?
Odpowiedz
#7
(01-28-2015, 19:31 )mickey00 napisał(a): To wie ktoś jak wygląda sprawa tych głośników w drzwiach czy muszę rozebrać boczek żeby sprawdzić?

Ja nie pamiętam i nie mam z oczywistych względów jak sprawdzić ( stawiam na 14 cm ).
Trochę więcej cierpliwości.
Odpowiedz
#8
Mogę Ci to sprawdzic w sobotę, bo aktualnie auto na klockach
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#9
Ok to czekam :-) ale jak będą 14 to te co mam też będą za duże... czyli przyjdzie kupić i nowe radio i nowe głośniki Smutny
Odpowiedz
#10
ori jest cos miedzy 15 a 16 na allegro kiedys byly. Ja u siebie wstawilem dls 6. mocowania sobie trzeba doskrobac.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości