Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazd na Nurburgring lato 2011
#1
MOżna na północnej pętli poupalać dowoli za opłatą wg tzw. rund, ceny i rozkład jazdy czyli otwarcia toru można podejrzeć na fajnej www:

O NURBURGRINGu

lekko szalony pomysł co tyczy się seryjnych sedanów szczególnie, ktoś byłby chętny na taki wypad w weekend?
v6
Odpowiedz
#2
Jak ktos ma blisko do granicy, i jeszcze autostrady... Zazdroszcze Uśmiech A tak, jak sie mieszka w Polsce C - to sie upala na torze kartingowym w Lublinie (a to tez niedlugo bo chca go zlikwidowac...).
Semper Fi! // In JDM we trust!
Odpowiedz
#3
brzmi ciekawie :ok: rozwiń temat jakie koszty wynajęcia kawałka toru

czy taki wypad na weekend zmieści się w 3tys.pln i jaki termin?????
Odpowiedz
#4
runda(ok. 20km) to 22 eur, zależy jaki ktoś ma apetyt na jazdę no i ile kasy na paliwo Duży uśmiech

jeśli wyjazd dwudniowy z imprezą to sądzę, że w 2 tys pln się spoko zamknie, nawet jeśli zrobi się parę okrążeń na torze Uśmiech

a termin, jak dlam nie każdy weekend jest ok, byle było ciepło i z ładną pogodą!
v6
Odpowiedz
#5
letnią porą można by pośmigać mam przyjaciela we Francji może bym go odwiedził przy okazji przemyślę temat Uśmiech
po za tym obiło mi się o uszy że FSO warszawa ma jakiś tor testowy a to już??????????????
Odpowiedz
#6
Chetnie sie wybiore. Mam w planie na wakacje rowniez zaliczyc widokowa trase alpejska, moze uda mi sie polaczyc te 2 rzeczy.

Apropos Nurburgringu, widzieliscie ten filmik?

http://analogcar.blog.com/2011/01/26/nsx...rburgring/

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#7
Chyba wszystkie Format67 ogladalem, bardzo podoba mi sie ten gdzie dwa Subaru scigaja sie w opuszczonej bazie lotniczej Oczko
Semper Fi! // In JDM we trust!
Odpowiedz
#8
filmik ok ale kawałek zaje........sty:oklasky:
Odpowiedz
#9
film piękny ze świetną muzyką no i kultową Hondą.

wracając do tematu toru, jak widać nie jest on czynny we wszystkie dni, więc należy się dostsować do tych wytycznych.
v6
Odpowiedz
#10
Rozwijając temat toru FSO. To jest taki, ale od lat nieużywany. Byłem na nim na iloślecie FSO. Jeszcze za czasów zarządu skośnookich.
Tor przemierzyłem w roli pasażera w ..... Syrenie w wersji <105 czyli w tzw porywaczce Uśmiech
Prędkości nie były porażające, ale dzięki temu dokładnie go obejrzałem.
Jest z głęboko profilowanymi łukami. W sam raz do rozwijania dużych prędkości

Śmignąć tam Legendem - bezcenne.....

Przejeżdżam tam ale niestety nic tam się nie dzieje - popada w ruinę, ehh.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości