Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KA9 rurek car
#41
Jeszcze się nad tym nie zastanawiałem. Jak ten patent zmontować w razie czego?
Kombinuje jeszcze z zamykaniem drzwi od środka na przycisk obok klamki pod osłonką, zaślepką oryginalne otwory są.
Odpowiedz
#42
bierzesz przekaznik dwupozycyjny (np. typu krótkie/długie)

jako wejscie1(domyslnie zwarte) dajesz + postojowki
jako wejscie2(zwarte po przepeciu przekaznika) dajesz + migacza
wyjscie oczywiscie podlaczasz do + zarowki w oprawce

i teraz najwazniejsze czyli sterowanie przekaznika
przekaznik sterowany jest przez + migacza, ktory jednak jest przerywany
ja zniwelowalem to dodajac w torze kondensatory elektrolityczne, dzieki czemu po zaniku napiecia, przekaznik caly czas jest zapiety bo pobiera wtedy prad z kondensatorów Uśmiech (uzylem chyba 2x4700uF), oczywiscie calosc musisz odgrodzić diodami prostowniczymi i kondensatory rozladowywać przez rezystor by nie doszlo do zwarcia
Odpowiedz
#43
Otwieranie, zamykanie zamontowane i podłączone. Wszystko działa tiptop.
[Obrazek: 6ab279972f71516bmed.jpg]
Odpowiedz
#44
Z jakiego auta dobierałeś te przyciski Lock? I napisz jak możesz dokładnie, co wchodzi w skład zestawu aby to dobrze działało.
Odpowiedz
#45
Z Acury Legend. A wpina się w istniejącą instalacje (lutuje) ze strony pasażera było łatwiej bo poprostu kolorami przewodów zielono-biały z zielono-białym, zielono-czerwony z zielono-czerwonym, czarny z czarnym. Znowu ze strony kierowcy trzeba się trochę pobawić bo jak podłączy się kolorami to nie działa dopiero po wyjęciu większej kostki niżej zaczyna hulać. Natomiast wtedy centralny z pilota nie działa, trzeba poodpinać parę przewodów i podłączyć bezpośrednio przycisk w tą dużą kostkę.
Odpowiedz
#46
Pewnie już masz poskręcane ? Dało by rade fote zrobić- jak masz to popodpinane - bo miałem podobny problem z niedzialajacym centralem albo nie mozliwoscia zamknięcia wszytkich drzwi od środka - i ostatnia sprawa - gdzie znalazłeś taką Acure na części ? - czy moze zakup przez ebay ?

ps odnośnie obrysówek w kierunkach - to ja w jednym aucie miałem tam pomarańczową żarówkę dwu włóknową, jedna do pomarańczowej pozycji a druga mocniejsza do kierunku ( żarówka była całoszklana)
pozd
Odpowiedz
#47
Kupiłem na OLX w Opolu ale blacharsko padlina jak fuck. Jutro mam na nią klienta także po wykręcałem parę części i pozamieniałem. Sprzedam i nic nie stracę.
Odpowiedz
#48
Dobry bajer. Ale tylko otwieranie jest ? Nie ma opcji auto zamykania auta po wrzuceniu jakiegokolwiek biegu lub przekroczenia predkosci jakiejs?
W avalonie drzwi automatycznie ryglują się jak drążkiem od biegów przejeżdżam po R. W innych autach usa znajomych też zamek był przeważnie auto
Odpowiedz
#49
No niestety aż tak dobrze to nie ma. Pewnie da się ogarnąć ale troche roboty. Jeszcze jeden patent jest fajny w Acurze, że po wciśnięciu na pilocie otwierania otwierają się tylko drzwi kierowcy dopiero po drugim naciśnięciu otwierają się pozostałe.
Odpowiedz
#50
toyota ma to samo Oczko a po zaryglowaniu drzwi, tylne się nie otwierają, trzeba je odryglowywać ręcznie jako pasażer z tyłu bądź kierowca z guzika otwierania centralnego zamka Oczko ładnie lecisz z tematem

W starej avalon z 95r też było takie coś, tylko tam nie miałem pilota od centralnego i otwierałem z kluczyka... zobacz po kluczu powinno być teraz to samo co po pilocie, na 1 raz jak otwierasz to tylko kierowcy i 2raz przekręcasz klucz i reszta powinna się otworzyć.
Większość amerykańców tak miała ale mało osób o tym wie że to fabrycznie tak jest.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości