Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
funkcje pilota audio KA7/KA8 ?
#1
Robie przekładke pilota z KA7/KA8 do mojej Preli, pytanie jakie on ma fabrycznie funkcje, pewnie jest kombinacja klawiszy odpowiadająca za przełączanie utworów albo przytrzymywanie

napiszcie jak to dokładnie jest

chodzi o ten pilot (już zamontowany Duży uśmiech)
[Obrazek: WP_20150130_004_zpsenrv0qdt.jpg]
Odpowiedz
#2
Ja uzywałem tylko radia, bo nie miałem zmieniarki to: strzałka gora, dół to volume, natomiast ten przycisk pośrodku zmieniał stacje (banki) czyli te zaprogramowane. Tyle pamiętam, resztę ktoś Ci podpowie.
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#3
czyli żeby przełączyć stacje radiową na poprzednia to trzeba było wszystkie następne przelecieć? wątpię, musiało być jakoś "wstecz"

edit:

tak patrze na tą płytke i chyba dochodzi do mnie zła myśl że ten pilot ma tylko trzy funkcje :/ , niech ktoś potwierdzi

[Obrazek: WP_20150201_021_zps4kf77j7v.jpg]
Odpowiedz
#4
Strzalkę masz tylko w jednym kierunku (nadruk), jest to możliwe.
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#5
ciężko jest się czegoś dowiedzieć na tym forum, a szczególnie jak na PW napiszesz, jak coś chcesz kupić to odpowiedź jest ale jak o coś zapytasz to brak odzewu

na forum accorda dostałem odp że pilot accordowy ma tylko trzy funkcje więc ten z legenda powinien działać identycznie
[Obrazek: f0cc2016da72fbf8med.jpg]

dzięki
Odpowiedz
#6
To dlatego,ze piloty kierownicy występowały chyba tylko w Acurach, a większość ludzi ma Hondy. Ja mam Acure dlatego cos wiem.
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#7
Wiesz co ja tez mam takie fajne guzikiOczko Na pewno masz głosniej ciszej i przewijanie do przodu albo stacji na kolejna. A jak masz zmieniarke to albo mozesz zmienic utwór na cd. Więcej funkcji chyba to nie ma.
Odpowiedz
#8
(02-02-2015, 8:34 )dj-napster napisał(a): czyli żeby przełączyć stacje radiową na poprzednia to trzeba było wszystkie następne przelecieć? wątpię, musiało być jakoś "wstecz"

edit:

tak patrze na tą płytke i chyba dochodzi do mnie zła myśl że ten pilot ma tylko trzy funkcje :/ , niech ktoś potwierdzi

[Obrazek: WP_20150201_021_zps4kf77j7v.jpg]

Środkowy przycisk służy do zmiany źródeł audio, utworów, lub do zmiany zakresów radia w sekwencji, w zależności od rodzaju fabrycznej jednostki sterującej. W skrócie - pilot był jeden, funkcje zależne od jc.

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#9
Ale ogólnie funkcje były trzy, każdy guzik obsługiwał jedną, nie ma możliwości żeby kombinacja klawiszy uzyskać czwartą funkcję, temat założyłem na forum elektroda stąd wiem (drabinka rezystancji), ile przycisków na pilocie tyle funkcji.

no ale i tak będę zadowolony bo będzie regulacja głośności i utwór do przodu bez odrywania ręki od kierownicy i wzroku od drogi Uśmiech sterowanie będzie radiem 1 din uniwersalnym SONY. Niestety Legend/Acura nie miały chyba 1 din z pilotem na kierownicy (a ja nie mam już miejsca na 2 din)

dzięki za wszelkie wskazówki
Odpowiedz
#10
Może ktos wie czy KA7/8 miały taka lub podobna blaszke na kolumnie kierownicy?

[Obrazek: b560f35395a8edd4med.jpg]


poprawia ona mase w wersji z pilotem audio, czy takie cos w ogóle było w legendach ?
(zdjęcie z hondy accord)
szukam czegoś takiego
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości