Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blokowanie rozrządu ?
#1
Hej,

czy ktoś z was ma jakiś patent na "domową" blokadę kół rozrządu ?
Wymieniam uszczelkę pod głowicą, i muszę wszystko jakoś zablokować (warsztat nie ma takiego sprzętu) na necie widzę tylko takie "rozpychacze" wkładane między dwa koła (górne), ale że u mnie koła są daleko + muszę je zdjąć to nie wchodzi w grę :/

Zaznaczyć na kole i głowicach i co ...
Jakąś taśmą to ciasno owinąć ;D ?
Odpowiedz
#2
(02-06-2015, 19:58 )Bambosz napisał(a): Hej,

czy ktoś z was ma jakiś patent na "domową" blokadę kół rozrządu ?
Wymieniam uszczelkę pod głowicą, i muszę wszystko jakoś zablokować (warsztat nie ma takiego sprzętu) na necie widzę tylko takie "rozpychacze" wkładane między dwa koła (górne), ale że u mnie koła są daleko + muszę je zdjąć to nie wchodzi w grę :/

Zaznaczyć na kole i głowicach i co ...
Jakąś taśmą to ciasno owinąć ;D ?

Dla potomnych (bo warsztat nie miał specjalnego narzędzia a jego zakup dla 1 auta się nie opłacał).
Samoróbka za jakieś ... 90 gr ?:
[Obrazek: 5.jpg]
Odpowiedz
#3
No to masz punkt reputacji - za sprytny patencik Oczko
Odpowiedz
#4
Polak potrafi Uśmiech Nie prościej było użyć markera lub gwoździa?
Odpowiedz
#5
Pewnie było by prościej, ale przy markerze istniało ryzyko poprzesuwania się wszystkiego, gwóźdź odpada, bo kojarzy się z młotkiem a krew mnie zalewa jak ktoś mi do auta z młotem podchodzi ....
A taki oto sposób jest pewny, nic się nie ruszy, nie drgnie. Jak zdjąłeś, tak zakładasz
Tylko trzeba uważać, bo ja np. na początku założyłem tasiemki razem z paskiem ;D)

Dzięki Peter Oczko
Swoją drogą, nie taka głowica straszna jak ją na D.I.Y opisują !
Odpowiedz
#6
przyjrzawszy się zauważyłem wcześniejsze malunki Uśmiech
Odpowiedz
#7
Ile płaciłeś za kompletny zestaw naprawczy rozrządu. Albo ile Cię impreza w sumie kosztowala? Można wiedzieć?
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości