Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ka8 By hellmans
#1
Witam
Paru ludzi juz widziało moje autko. Honda legend ka8Oczko
Kupiona od ELVISA przez forum. Pojechałem sobie po autko do niemczechOczko
Zakup uważam za udany. Auto ma swap silnika na 3,5 z ka9 97r skrzynia manual. Troszkę spartaczyli robotę ludzie ze szczecina którzy to robili. Silnik nie leży idealnie i łapa źle pospawana;( Autko za mojej kadencji na razie dorobiło się:
- Skrzynia po remoncie (wymiana łożysk)
- sprzęgło regeneracja
- zawieszenie wymiana wszystkiego co było naderwane itp (wahacze tył przód itp)
- gwint z regulacja wysokości i twardości firmy yellow racing nówkaOczko
- tarcze przód brembo oro do tego klocki ferrodo racingOczko
- klawisze od radia przy kierownicy
- regenerowana poduszka pod skrzynia


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Ta łaciata, tego Elvisa z Hamburga?

[Obrazek: KA84.jpg]

[Obrazek: KA82.jpg]

[Obrazek: 20130406_182543_zps88ef4105.jpg]
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#3
ta sama
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#4
niestety...

folią ją Oczko
Odpowiedz
#5
(02-17-2015, 5:15 )hellmans napisał(a): Zakup uważam za udany. Auto ma swap silnika na 3,5 z ka9 97r skrzynia manual. Troszkę spartaczyli robotę ludzie ze szczecina którzy to robili. Silnik nie leży idealnie i łapa źle pospawana;(

mi tez jest przykro ze dalem sie tak wciagnac w forumowe opowiesci o szczecinskiej pasji motoryzacyjnej , juz nie pamietam ale za za calosc roboty chyba 15k pln poszlo , najsmiesznijszy byl lakiernik Darek ze szczecina ktory to za posrednictwem Swapowca podal mi informacje ze jednak Lakier ma inny odcien , oczywiscie Lakiernik otrzymal zaplate z gory jak i wieszkosc innych platnosci .
Cytat:- klawisze od radia przy kierownicy

[Obrazek: 20130406_194228_zps3b0bde5e.jpg]
Odpowiedz
#6
Mam nadzieje ELVIS ze trafila w dobre receOczko
Klawisze podpiete. Musze tylko wymienic silniczek w radiu bo sie przycina w jednej pozycji. Jak sie zrobi cieplej pomaluje zaciski i troszkę pod maska i wstawie foty. 
Odpowiedz
#7
radio ma jakis silniczek ? , rozumiem ze guziory podpiete i dzialaja ?
Odpowiedz
#8
(03-01-2015, 8:52 )Elvis napisał(a): radio ma jakis silniczek ? , rozumiem ze guziory podpiete i dzialaja ?

Tak w radiu w gałce od głośności jest silnik. Jak robisz głosniej albo ciszej to gałka leci w górę lub dół.
Odpowiedz
#9
wooow to wyglada na machniczne sterowanie hehhh ze chcialo im sie az tak ingerowac w konstrukcje radia , w sumie to ciekawe bo euro nie mialy chyba sterowania z kierownicy bo guziory na kiere zakupilem z USA ale fajnie ze radio jest przystosowane do sterowania ,
Odpowiedz
#10
wstawil bys kilka fotek by oko nacieszyc Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości