Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KA8 by piasekwp
#1
Model: KA8
Rok produkcji/pierwsza rejestracja: 1994/1995
Przebieg: 240000
Skrzynia: Automat
Który własciciel: NIe da się określić
Kraj zakupu/pochodzenia: NIemcy
Modyfikacje: Felgi 15' OEM
Plany wzgledem pojazdu: Zmiana koloru nadwozia na Almond Cream YR-88(maj-czerwiec), Zmiana koloru tapicerki na jasny, Regeneracja amortyzatorów i wymiana silownikow.

Z czasem bedzie wiecej zdjęć. Aktualnie mam problem z fotelem pasażera, nie dziala regulacja Smutny Walcze od pół roku z zawieszeniem , wymienilem sworznie, końcówki drążków, tuleje górnego wachacza. Jutro mam w planach wymienic osłony przegubów wew. i osłony drążków kierowniczych. Narazie nic spektakularnego sie nie dzieje ale wazne ze na +.


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#2
Kolejne zdjecia Uśmiech Fotel pasazera juz działa, zamowilem reparaturki do zaciskow i wymienilem osłony przegubów. Zaciski zostana odnowione i pomalowane. W nastepnej kolejności wymienie tarcze i klocki. Te smutne felgi by sie przydało zdjac, na takie poluję:
[Obrazek: GridBlack17x7.5.jpg]


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#3
tu są podobne do tych co szukasz, nawet takie same...
http://allegro.pl/calibre-gtr-19-8-5j-9-...28569.html
rozmiar możesz zamówić u nich taki jak Cię interesuje, sam u nich kupowałem... 19" też wejdzie, u mnie od wiosny będą właśnie takie lecz z polerowanym rantem, 19"
http://allegro.pl/calibre-gtr-19-8-5j-9-...42270.html
felgi z anglii, a nie z chin, więc to się chwali...
Odpowiedz
#4
Dzisiaj wziąłem się za przednie zawieszenie. Wymienione 4 sworznie, 2 osłony drążków  kierowniczych, dwie osłony przegubów wew. jedna zewnętrzna,  oraz dwie końcówki drążków kierowniczych. Hamulce zostały do zrobienia, konkretnie to regeneracja zacisków,  zauważyłem wyciek na jednym z tloczkow. Chce za jednym zamachem pomalować zaciski tylko nie wiem jaki kolor wybrać... jakieś propozycje? Wywracanie oczamiWywracanie oczami


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#5
wal na czarno albo srebrno aby sie w oczy nie rzucało
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości