Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opony letnie
#11
A jesli chodzi o kwestie wysokosci to beda podobne Tylko ze na 60 bedzie wiekszy balon i bedzie wesza .. To juz jest kwestia gustu z tego co sie orjentuje 205/60/16 sa tansze od 215/55 /16 i to calkiem sporo pozdrawiam
Odpowiedz
#12
Dzięki za wszelkie rady. Doszedł mi teraz kolejny problem .... mogę kupić tanio felgi 17. Człowiek ma w życiu tyle problemów Oczko
Odpowiedz
#13
Tez mialem ten Problem i kupilem 17 ostatnio Oczko i juz czekaja zlozone z oponkami na cieplejsze dni Oczko
Odpowiedz
#14
Jaki dokładnie rozmiar opon masz ?
Odpowiedz
#15
Ja zaloze 215/55/17tylko ze mam legenda ka9 Oczko
Odpowiedz
#16
Myślę, że w KA7 też nie będzie problemu z tym rozmiarem.
Odpowiedz
#17
Ja napoczatku chcialem zalozyc 225/55/17 ale jednak byly troszke za duze . Najlepiej by bylo przymierzyc i zobaczyc czy wszystko jest ok .
Odpowiedz
#18
Chłopaki myślę ze 215 tak jak 205 zniknie w ka8. Dziś wrzucam 235/45/17 to podziele sie spostrzeżeniami.
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#19
Witam

Mam pytanie bo mam felgi 9j kidys byly petera. Założyłem sobie gwint i teraz musze kupic opony stare szlaq trafil przez brak zbieznosci. Pytanie o to jakie. Kumpel mi polecił Opony Federal 595RS-R. Z tego co czytam złe chyba nie są a trzymają sie dobrze na suchym. Ma ktos moze jakies doswiadczenie. Interesuje mnie profil 235/45 lub 40 r17. Indeks predkosci V lub W, nośnośc od 90 w góre. Może ktoś coś poleci. Wstawie zdjęcie felgOczko


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#20
(03-17-2015, 6:51 )hellmans napisał(a): Witam

Mam pytanie bo mam felgi 9j kidys byly petera. Założyłem sobie gwint i teraz musze kupic opony stare szlaq trafil przez brak zbieznosci. Pytanie o to jakie. Kumpel mi polecił Opony Federal 595RS-R. Z tego co czytam złe chyba nie są a trzymają sie dobrze na suchym. Ma ktos moze jakies doswiadczenie. Interesuje mnie profil 235/45 lub 40 r17. Indeks predkosci V lub W, nośnośc od 90 w góre. Może ktoś coś poleci. Wstawie zdjęcie felgOczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości