Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitac
#1
Witam wszystkich miłośników Hondy.
Po półrocznej przerwie bez auta czas na odkładanie na wymarzone autko,czyli HONDE LEGEND coupe II generacji.
Poprzednim autem była Honda Prelude 2.0. Niestety byłem zmuszony sprzedać swoją perełkę, gdyż niespodziewanie wyleciało mi wesele. Dzidzia w drodze to trzeba było szybko zalegalizować związek. Tak więc w październiku wzięłem ślub ze swoją ukochana Karoliną i teraz czekamy na naszą córeczkę Martynkę,która opuści brzuszek mamusi gdzieś na koniec lutego.
Tak więc koniec chodzenia pieszo i pożyczania tatusiowego auta i czas na zakup swojego.
Mam nadzieję,że uda mi się to jak najszybciej.
Pozdrawiam wszystkich.
Krzysiek 8-)
Odpowiedz
#2
Witaj,

Gratuluje coreczki i powodzenia w znalezieniu Legenda!

Powodzenia,
Gruszka
Odpowiedz
#3
WItaj, najlepszego dla małżonki i dla spodziewanej córeczki!

Obyś znalazł tu wiele ciekawych tematów i "ładną sztukę" czyli LEG w godziwym stanie.
v6
Odpowiedz
#4
Witam. Ja też sprzedałem Prelkę z powodu dzieciaczka. Jaką generację miałeś?
Odpowiedz
#5
No to witam i pozdrawiam, kupuj jednak czym predzej wyprawke dla dzieczaczka, bo Legend sporo pali. Poźniej moze byc gorzej z finansami Oczko
Odpowiedz
#6
Witaj.
Stan liczebny Ci się powiększa to patrzaj prędzej za sedanem.
Odpowiedz
#7
Rowniez witam Duży uśmiech
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#8
Witam również i ja.

Mało czasu sobie zostawiłeś na zmianę wozu, ale dawaj, dawaj, potem uwierz nie będzie wogóle czasu na takie pierdoły jak samochód. On ma być i służyć. I cieszyć również Duży uśmiech

Powodzenia i życzę udanych łowów, mimo wszystko bez pochopnych decyzji.
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#9
cześć. powodzenia w poszukiwaniach odpowiedniego autka.
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#10
trzymamy kciuki za Ciebie, przyszłą mamę i Martynkę, no i za kolejnego Legenda oczywiście Duży uśmiech
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości