Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend Remoffa w Szczecinie !!
#11
Myślę ze wartosci sie wyrównają.
Odpowiedz
#12
a jak Oczko pewnie mocy i momentu też przybędzie Duży uśmiech
Odpowiedz
#13
Nie musicie pany wierzyć. To bardziej spowoduje większą kulturę pracy niż moc. Pracuję w częściach na początku ceramizer traktowałem z przymrużeniem oka ale kiedy przynajmniej w 5 przypadkach na moich oczach poprawiała sie kultura pracy w różnych autach postanowiłem do Halinki wlać ceramizer. Napewno nie zaszkodzi.
Odpowiedz
#14
Swoją KA9 po zakupie zalałem olejem 10W40 Liqui Moly Mos2 - ze środkiem do poprawy kultury pracy silnika i w sumie nie narzekam. Ładnie Hania pracuje, po wymianie oleju była widoczna poprawa, ale nie wiem czy to od samej wymiany bardziej czy od tego konkretnego oleju.
Odpowiedz
#15
(03-02-2015, 21:57 )pawelszczecin napisał(a): Nie musicie pany wierzyć. To bardziej spowoduje większą kulturę pracy niż moc. Pracuję w częściach na początku ceramizer traktowałem z przymrużeniem oka ale kiedy przynajmniej w 5 przypadkach na moich oczach poprawiała sie kultura pracy w różnych autach postanowiłem do Halinki wlać ceramizer. Napewno nie zaszkodzi.

W sumie zapytałem dosyć lakonicznie, więc wyjaśniam, że chciałem się tylko upewnić o co chodzi. Nie wyraziłem żadnej opinii na temat ceramizera, po prosty nigdy z nim nie miałem do czynienia.
Odpowiedz
#16
Cóż, nie będę się rozpisywał. Są ludzie, którym pomaga modlitwa. Innym pomoże ceramizer. Poważnie - z doświadczenia - motodoktor w ilości 2 puszek (do motocykla-czyli w proporcji ok.1:1) reanimuje totalną padlinę na jakieś 50-150km. Mój legend po zakupie na półsyntetyku - po zmianie oleju wycieki. Nie, nie dolewałem ceramizera. Wystarczył barbarzyński zabieg zmiany na mineralny. W necie dość opinii. Na moje działa równie efektywnie jak doklejenie znaczka GTI.
BTW. Uszczelniacze chłodnic też działają. Doraźnie. Tak samo musztarda. Cytując Jurka O. "róbta co chceta"
Odpowiedz
#17
Nie pisałem o ceramizerze by komukolwiek cokolwiek udowadniać. Zasada jest prosta "wiedzę trzymaj dla siebie nikomu nie udowadniaj i zawsze miej wywaloną kiełbasę".
Odpowiedz
#18
Odgrzewamy kotleta. Ostatnio zbyt wiele w temacie się nie dzieje. Auto regularnie użytkowane wymieniony olej filtry filtry gazu. Od momentu zakupu przejechane ponad 20k km. Spisuje sie bardzo dobrze. Ostatnio wymieniona osłona OEM drążka kierowniczego, lewy drążek górny tylny i lewy drążek kierowniczy. Niestety ostatnio spotkała mnie niemiła sytuacja i nieznany sprawca uszkodził mi tylny narożnik zderzaka. Zderzak do uratowania będzie klejony w jednym miejscu i pomalujemy. Wczoraj odświeżony został lakier oraz lampy. Efekt wrzucę później.
Odpowiedz
#19
I jak ??
Znalazłeś sprawcę ?? Oczko
Odpowiedz
#20
Paweł chyba można zmienić temat posta na " Legend Remoffa wrocił do Pomorskiego " Uśmiech

Melduje sie nowy właściciel który nabył go dzisiaj rano drogą kupna Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości