Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olej?
#1
Witam,
Chce kupic olej na dolewki i przygotowac sie do pozniejszej wymiany. Przegladajac rachunki po poprzednim wlascicielu widze cos takiego. 0W-30, numer czesci: 08232-p99b5-lhe. Problem z tym, ze po wpisanu tego numeru w wyszukiwarce wyskakuje olej do diesla??? Przypuszczam, ze blad na fakturze... co w takim razie wlac?
Odpowiedz
#2
(03-01-2015, 7:11 )kemot napisał(a): Witam,
Chce kupic olej na dolewki i przygotowac sie do pozniejszej wymiany. Przegladajac rachunki po poprzednim wlascicielu widze cos takiego. 0W-30, numer czesci: 08232-p99b5-lhe. Problem z tym, ze po wpisanu tego numeru w wyszukiwarce wyskakuje olej do diesla??? Przypuszczam, ze blad na fakturze... co w takim razie wlac?

Jak nie jesteś w stanie określić jaki jest olej to chyba najprościej wymienić cały, majątku to nie kosztuje.
Odpowiedz
#3
ale co wlewacie generalnie?
Odpowiedz
#4
Ja od kilku lat do wszystkich pojazdów leję Liqui Moly. Dla mnie nie ma lepszego oleju Uśmiech
Odpowiedz
#5
shell helix ultra 5w40
Odpowiedz
#6
Szybki research wykazuje, ze jeszcze niedawno TOTAL robil oleje dla Hondy, teraz castrol...
http://www.prnewswire.com/news-releases/...75561.html
http://www.coxmotorparts.co.uk/PDF_Files...eChart.pdf

Dla legenda najlepiej wg tabelki 5W30 castrol pro (jakas specjalna wersja z H na koncu jest dostepna u dealera, ale raczej nie bede sie fatygowal Oczko)
Odpowiedz
#7
Ja leję Motula Peak Life 5W50.
Odpowiedz
#8
u mnie wszędzie millers Uśmiech
Odpowiedz
#9
(03-02-2015, 16:02 )pgkoci napisał(a): Ja leję Motula Peak Life 5W50.

Oczywiście chodziło mi o Mobila Szczęśliwy Motula to leję też do Hanki ale 2-kołowej.
Odpowiedz
#10
(03-10-2015, 15:55 )pgkoci napisał(a):
(03-02-2015, 16:02 )pgkoci napisał(a): Ja leję Motula Peak Life 5W50.

Oczywiście chodziło mi o Mobila Szczęśliwy Motula to leję też do Hanki ale 2-kołowej.

Ja też od wielu lat używam Mobila 5W50. 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości