Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wskaznik temperatury
#1
Czy u Was wskaznik temperatury jest dokladnie w polowie? U mnie jest troszke ponizej tak jak na filmiku tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=EacopjvVPKo
Czy to w legendzie norma? Generalnie w wiekszosci samochodow jest dokladnie w polowie...
Odpowiedz
#2
I tak ma byc jak na filmie.
Odpowiedz
#3
Witam
Trochę chciałem pokontynuować temat tego wskaźnika. Zauważyłem dziwny (a może tak ma być) objaw, a mianowicie wskaźnik tep. podnosi się powyżej połowy (max 3/4 skali, szczególnie w mieście w korkach). Wentylatory chodzą jak szalone (więc tu nie problem) uszczelka pod głowica zdiagnozowana i jest ok. podpoiłem "amatorski" czytnik do OBD i ten pokazuje mi tep. ok. 105 C. Czy macie koledzy jakiś pomysł czy tak to ma być ?
Odpowiedz
#4
Może uszkodzony termostat?
Odpowiedz
#5
(06-12-2015, 0:06 )pgkoci napisał(a): Może uszkodzony termostat?

Sprawdzony i też ok. Płyn chłodniczy wymieniony na nowy, chłodnica odpowietrzona, poziom płynu ok 
Odpowiedz
#6
U mnie wskaźnik jest na 3/4 skali jak mam włączoną klimę. Gdy wyłączę klimę to po chwili wskazówka spada do normalnego poziomu.
Odpowiedz
#7
U mnie choćby nie wiem jaki był upał, korki i włączona klima to wskazówka nigdy nie przekracza połowy.
Odpowiedz
#8
Hym, czyli jak powinno być???? Dopóki para nie leci jest ok ?
Odpowiedz
#9
(06-12-2015, 15:12 )pgkoci napisał(a): U mnie choćby nie wiem jaki był upał, korki i włączona klima to wskazówka nigdy nie przekracza połowy.

Ja też tak mam, upał czy mróz, z klimą czy bez to nigdy mi nie doszło do połowy skali.
Odpowiedz
#10
Potwierdzam, połowa skali to max. Zresztą jeszcze w żadnym aucie mi nie skoczyło powyżej 1/2. I oby tak pozostało Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości