Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wskaznik temperatury
#21
Tak 2500tys. w ASO
(12-03-2016, 23:26 )dariusz2880 napisał(a):
(11-23-2016, 4:08 )Ozon napisał(a): Na początku szukałem nowej ale jak zobaczyłem ceny 2500zł, 1700zł najtaniej 800zł stwierdziłem że te chłodnice są ze złota chyba i mogą mi je potem ukraść z pod maski Oczko w okolicy mam starszego pana fachowca który od 45 lat zajmuje się tematem chłodnic i ładnie polutował dwa przetarte kanały chłodnicy koszt 120zł i mój czas poświecony na wyjęcie i włożenie.
(11-23-2016, 3:51 )dariusz2880 napisał(a): I co zrobiłeś z dziura?

Mowisz 2500zl ale ori ?
Odpowiedz
#22
To chyba mało kiedys za 4000 była.
Odpowiedz
#23
(03-14-2015, 8:42 )kemot napisał(a): Czy u Was wskaznik temperatury jest dokladnie w polowie? U mnie jest troszke ponizej tak jak na filmiku tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=EacopjvVPKo
Czy to w legendzie norma? Generalnie w wiekszosci samochodow jest dokladnie w polowie...

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące obrotów na trzecim biegu przy granicy 5000 widać takie jakby zatrzymanie obrotow i po chwili obroty ida dalej. Widzę ten efekt juz na drugim filmiku i u mnie jest to samo. Czy to jest normalne, czy coś jest nie tak?
Odpowiedz
#24
Panowie w moim aucie dzis zauwazylem taki objaw, wskazowka podniosla sie grubo powyzej polowy i szybko opadla tak jak powinna. Zauwazylem jeszcze ze wyplulo troche plynu ze zbiorniczka wyrownawczego, pomocy!
Odpowiedz
#25
Dodam ze gaz mi sie nie zalaczyl. Nie wiem czy to ma jakies znaczenie.
Odpowiedz
#26
reduktor gazu moze byc do wymiany. Napisz o tym problemie w konkretnym dziale. W najgorszym przypadku jak wyrzuca płyn do zbiorniczka moze byc głowica.
Odpowiedz
#27
Sory juz zamiescilem temat jako nowy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości